بسم الله الرحمن الرحیم -- « وَ اعْتَصِمُوا بِحَبْلِ اللَّهِ جَمِيعاً وَ لا تَفَرَّقُوا »--« همگي به ريسمان خدا چنگ زنيد، و پراكنده نشويد » (آل عمران / 103)

آخرین اخبار بوشهر

feed-image متن خوراک

نماینده ولی فقیه در استان کردستان از برگزاری کنگره بین‌المللی امام شافعی در سال آینده در این استان خبر داد.

 

آیت‌الله سید محمد حسینی شاهرودی بعد از ظهر امروز در ششمین پیش‌کنگره امام شافعی در سازمان منطقه ویژه پارس اظهار داشت: از مسئولان استان بوشهر و منطقه ویژه پارس که میزبان این نشست هستند تقدیر می‌کنیم و امیدواریم که شاهد برگزاری این گونه مراسمات در نقاط مختلف کشور باشیم.

وی افزود: توسعه زیرساخت‌های فرهنگی و مذهبی امری لازم و مهم و ضروری است و امیدوار هستیم در این مسیر با همکاری همگان به نتایج مورد نظر برسیم.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان خاطرنشان کرد: از چهار سال پیش برای برگزاری کنگره بین‌المللی امام شافعی برنامه‌ریزی شده و امیدواریم این برنامه با کیفیت مطلوبی برگزار شود.

حسینی شاهرودی از برگزاری کنگره بین‌المللی امام شافعی در سال آینده در کردستان خبر داد و بیان کرد: تاکنون و با تلاش‌های صورت گرفته، 6 پیش کنگره در کشور برگزار کرده‌ایم و کنگره بین‌المللی سال آینده در کردستان برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به دشمنی‌ها و تفرقه افکنی‌های جهان استکبار برای ایجاد چند دستگی در کشورهای اسلامی گفت: وحدت مسلمانان و هوشیاری جامعه اسلامی، عامل خنثی سازی این توطئه‌ها است.

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

پایگاه اطلاع رسانی دفتر نماینده ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر ©1391