بسم الله الرحمن الرحیم -- « وَ اعْتَصِمُوا بِحَبْلِ اللَّهِ جَمِيعاً وَ لا تَفَرَّقُوا »--« همگي به ريسمان خدا چنگ زنيد، و پراكنده نشويد » (آل عمران / 103)

آخرین اخبار بوشهر

feed-image متن خوراک

معاون آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: با اجرای طرح سوادآموزی تشویقی در استان بوشهر تا نیمه نخست سال آینده همه بیسوادان روستایی تحت پوشش سواد آموزی قرار می‌گیرند.

ادامه مطلب...

 آیت‌الله آملی‌لاریجانی با بیان اینکه دولتمردان باید رفتارشان را با رفتار آمریکایی‌ها تنظیم کنند، گفت: باید توجه کرد که رفتار مسئولان ما در چارچوب‌های بزرگتری ارزیابی می‌شود و باید دوست و دشمن را بشناسیم و بدانیم که هر کسی که دست دراز کند، دوست نیست.

ادامه مطلب...

 معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر گفت: سیره زندگی امام علی(ع) و حضرت فاطمه(س) الگو مناسبی برای جوانان است و دراین راستا باید سبک ازدواج ائمه اطهار(ع) ترویج داده شود.

ادامه مطلب...

مقامات سعودی روز یک‌شنبه هم دلیل قانع‌کننده‌ای برای حادثه روز پنج شنبه دوم مهر ارائه نکردند و همچنان، افکار عمومی را به نتیجه نهایی تحقیقات ارجاع می‌کنند؛ تحقیقاتی که بدون مشارکت کشورهایی انجام می‌شود که اتباع آنان، بیشترین قربانی فاجعه منا را دارند.

ادامه مطلب...

 حجت‌الاسلام حسن روحانی گفت: افکارعمومی خواستار آن است که مسئولان دولت عربستان سعودی بی‌درنگ به مسئولیت بین‌المللی خود در تأمین دسترسی کنسولی فوری برای شناسایی سریع و بازگرداندن بدون تأخیر اجساد مطهر عمل نمایند.

ادامه مطلب...

پایگاه اطلاع رسانی دفتر نماینده ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر ©1391