بسم الله الرحمن الرحیم -- « وَ اعْتَصِمُوا بِحَبْلِ اللَّهِ جَمِيعاً وَ لا تَفَرَّقُوا »--« همگي به ريسمان خدا چنگ زنيد، و پراكنده نشويد » (آل عمران / 103)

آخرین اخبار بوشهر

feed-image متن خوراک

به گزارش سرویس خبری امور روحانیون دفتر امور اهل سنت استان، آقای جمالی در خطبه های این هفته خود گفت: حج فریضه ای است که در بین دیگر فرائض از سختی و مشقت بیشتری برخوردار است لذا مزد و پاداشش بیشتر است.

 

به گزارش سرویس خبری امور روحانیون دفتر امور اهل سنت استان، آقای محمدی در خطبه های این هفته خود گفت: بی سوادی کافی است از این به بعد باید اولیاءبه فکر درس و تحصیل فرزندان خود باشند ودرمنطقه ماتحول فرهنگی صورت گیرد و باید بی سوادی را ازبین برد.

 

 

 

به گزارش سرویس خبری امور روحانیون دفتر امور اهل سنت استان، آقای کنعانی در خطبه های این هفته خود گفت: یکی از اسباب گمراهی امت های اسلامی و مسلمانان اعتماد به دنیا بوده است.

 

به گزارش سرویس خبری امور روحانیون دفتر امور اهل سنت استان، آقای کردی در خطبه های این هفته خود گفت: صحبت های رهبری زمینه وحدت باید بصورت یک قانون شود و رسانه ها باید نسبت به این موضوع مانور بدهند و دشمن بداند که وحدت برقرار است و اختلاف وجود ندارد.

 

به گزارش سرویس خبری امور روحانیون دفتر امور اهل سنت استان، آقای شمسا در خطبه های این هفته خود گفت: حج یک سفر معنوی است که پیامبر آن را از افضل ترین اعمال شمردند.

 

 

پایگاه اطلاع رسانی دفتر نماینده ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر ©1391