بسم الله الرحمن الرحیم -- « وَ اعْتَصِمُوا بِحَبْلِ اللَّهِ جَمِيعاً وَ لا تَفَرَّقُوا »--« همگي به ريسمان خدا چنگ زنيد، و پراكنده نشويد » (آل عمران / 103)

آخرین اخبار بوشهر

feed-image متن خوراک

به گزارش سرویس خبری امور روحانیون دفتر امور اهل سنت استان، آقای محمدی در خطبه های این هفته خود گفت: سیاست آمریکا و انگلیس از قدیم تفرقه انداختن بین ملتهای اسلامی است و نباید این کشورها فریب این توطئه را بخورند.

 

 

ادامه مطلب...

به گزارش سرویس خبری امور روحانیون دفتر امور اهل سنت استان، آقای کنعانی در خطبه های این هفته خود گفت: یکی از خطاهای بشری پیش داوری و قضاوت های سریع دربرابر مسائل و جریانات گوناگون بدون اطلاع و آگاهی، که مسلمان باید از آن دوری کند و برحذر باشد.

 

ادامه مطلب...

به گزارش سرویس خبری امور روحانیون دفتر امور اهل سنت استان، آقای افرا در خطبه های این هفته خود گفت: حج آموزشی بر وحدت و امت اسلام است ( وان هذه امتکم امه واحده) (وانا ربکم فاعبدون) دارای خدای واحد و پیامبر واحد و هدف و منهج واحد و قبله واحده و کتاب آسمانی واحد؛ پس دلالت بر وحدت اسلام و مسلمین میدهد.

 

ادامه مطلب...

به گزارش سرویس خبری امور روحانیون دفتر امور اهل سنت استان، آقای افروز در خطبه های این هفته خود گفت: حضرت علی(ع) فرمودند: اگر شخص نماز گزار می دانست در حالیکه فرد سر به سجده می گذارد چگونه در امواج عظمت و جلال الهی فرو می رود هرگز راضی نمی شد سر از سجده بردارد نماز بزرگترین گفتگو با پروردگار عالم است.

 

ادامه مطلب...

به گزارش سرویس خبری امور روحانیون دفتر امور اهل سنت استان، آقای فاروقی در خطبه های این هفته خود گفت: طبق آیه قرآن فقط خدا علم غیب دارد و اینگونه افراد دروغ می گویند که از آینده انسانها خبر دارند.

 

ادامه مطلب...

پایگاه اطلاع رسانی دفتر نماینده ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر ©1391