بسم الله الرحمن الرحیم -- « وَ اعْتَصِمُوا بِحَبْلِ اللَّهِ جَمِيعاً وَ لا تَفَرَّقُوا »--« همگي به ريسمان خدا چنگ زنيد، و پراكنده نشويد » (آل عمران / 103)

آخرین اخبار بوشهر

feed-image متن خوراک

به گزارش سرویس خبری امور روحانیون دفتر امور اهل سنت استان، آقای خلیل افرا در خطبه های این هفته خود گفت: بر والدین یعنی نیکویی و احترام و احسان به پدر و مادر – بروالدین یک امری فرض و واجب است وعقوق و نافرمانی پدر و مادر حرام و از گناهان کبیره بحساب می آید.

 

به گزارش سرویس خبری امور روحانیون دفتر امور اهل سنت استان، آقای محمد فاروقی در خطبه های این هفته خود گفت: سلامت جامعه به امر به معروف و نهی از منکر بستگی دارد و اگر منکری در جامعه رخ دهد و کسی نهی از ان منکر نکند این منکر به همه احاد جامعه سرایت میکند.

 

به گزارش سرویس خبری امور روحانیون دفتر امور اهل سنت استان، آقای ابراهیم محمدی در خطبه های این هفته خود گفت: عزت در اتحاد و وحدت بین مسلمین است که اگر ما طالب عزت مسلمین هستیم باید حفظ وحدت کنیم و در این جهت بکوشیم. اختلافات را کنار بگذاریم و چیزهایی که باعث اتحاد ما میشود را بیشتر تاکید داشته باشیم.

 

به گزارش سرویس خبری امور روحانیون دفتر امور اهل سنت استان، آقای حسین افروز در خطبه های این هفته خود گفت: اگر پدر و مادر می خواهند که رشد فرزندانشان آمیخته با صداقت و مهرو محبت و امانت باشد باید خود اسوه در انجام عمل خیر و مزین به اعمال نیکو و دور از رذائل اخلاقی باشند.

 

 

به گزارش سرویس خبری امور روحانیون دفتر امور اهل سنت استان، آقای ابراهیم محمدی در خطبه های این هفته خود گفت: ذکر خدا بهار دلهاست و غذای روح و دل انسان می شود، انسا در ذکر و یاد خدا مستغنی نمی شود.

 

 

پایگاه اطلاع رسانی دفتر نماینده ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر ©1391