بسم الله الرحمن الرحیم -- « وَ اعْتَصِمُوا بِحَبْلِ اللَّهِ جَمِيعاً وَ لا تَفَرَّقُوا »--« همگي به ريسمان خدا چنگ زنيد، و پراكنده نشويد » (آل عمران / 103)

آخرین اخبار بوشهر

feed-image متن خوراک

به گزارش سرویس خبری امور روحانیون دفتر امور اهل سنت استان بوشهر، آقای افراء در خطبه های این هفته با بیان فضیلت علم گفتند: طالب علم باید همه وجودش را در اختیار علم قرار دهد.

 

 

به گزارش سرویس خبری امور روحانیون دفتر نماینده ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر، آقای محمد شمسی در خطبه های این هفته خود گفت: هیچ شک و عیبی و کجی در قرآن وجود ندارد.

 

 

به گزارش سرویس خبری امور روحانیون دفتر نماینده ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر، آقای فاروقی در خطبه های این هفته خود گفت: پیش زمینه هر رحمتی که از جانب خدواند بر بنده هایش نازل خواهد شد توبه و استغفار انسانها به درگاه الهی است.

 

 

به گزارش سرویس خبری امور روحانیون دفتر نماینده ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر، آقای کنعانی در خطبه های این هفته خود گفت: رسول اکرم فرمودند: دوستی تان را بر پایه محبت به خدا و برای خدا بنا کنید.

 

به گزارش سرویس خبری امور روحانیون دفتر نماینده ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر، آقای حرمی در خطبه های این هفته خود گفت: مومنین در روز محشر با چهرهای نورانی وارد می شوند.

 

 

پایگاه اطلاع رسانی دفتر نماینده ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر ©1391