بسم الله الرحمن الرحیم - « وَ اعْتَصِمُوا بِحَبْلِ اللَّهِ جَمِيعاً وَ لا تَفَرَّقُوا » (ال عمران / 103) و همگي به ريسمان خدا چنگ زنيد، و پراكنده نشويد. - « إِنَّ هَذِهِ أُمَّتُکُمْ أُمَّةً وَاحِدَةً وَأَنَا رَبُّکُمْ فَاعْبُدُونِ » (انبیاء/92) بی‌ تردید این امت شما امتی یگانه است و من پروردگار شما هستم . پس تنها مرا پرستش کنید.

هدف امریکا از انتقال داعش به افغانستان توجیه حضور خود درمنطقه است

حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح (سه‌شنبه) در ابتدای جلسه درس ...

ملت فلسطین مواضع ثابت و ارزشمند ایران در مسئله قدس را می‌ستاید

آقای اسماعیل هنیه رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) در نامه‌ای به ...

«غلط زیادی» امریکا در خصوص قدس به سرانجام نخواهد رسید

حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی عصر امروز (سه‌شنبه) در دیدار ...

مهمترین هدف دشمن ناامید کردن ملت است باذن‌الله زمین‌گیر خواهند شد

 حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (چهارشنبه) در دیدار ...

آخرین اخبار بوشهر

feed-image متن خوراک

سید ابوالحسن نواب، رئیس دانشگاه ادیان و مذاهب با بیان اینکه «با پیروزی انقلاب اسلامی ایران و گسترش حوزه‌های علمیه و فعال شدن حوزه‌ها طمع دشمن به این نهاد بیشتر شده است» تأکید کرد: «با توجه به اهمیت حوزه‌های علمیه و تأثیرگذاری آنان بر مردم در صورتی که دشمن در این نهاد نفوذ کند، حتماً آسیب و ضرر بیشتری نسبت به نفوذ در سایر موارد خواهد داشت؛ از این رو باید حراست در مقابل نفوذی که در حوزه می‌شود بیشتر از نهادهای دیگر باشد.

ادامه مطلب...

شیخ محمد فاروقی اظهار کرد: بعد از پرستش خدا احسان به پدر و مادر و خدمت کردن به آنها در سن پیری است. انسان از فرمانشان سر پیچی نکند و با ادب و احترام در حضورشان بوده و به خوبی با آنها رفتار کند.

ادامه مطلب...

شیخ یاسین احمدی گفت: تقوا يك نوع سفارش است و وصيت است و اين سفارش يك شخص عادی نيست سفارش حكيمی از حكماء يا فيلسوفي از فلاسفة يا پيامبری از پيامبران نيست بلكه سفارش باری تعالی است آن كسی كه خالق زمين و آسمان و إنسان است آن كسي كه وجود و خواهش ها و اراده های انساني بر او مخفي و پنهان نيست.

ادامه مطلب...

شیخ محمد کوزه گر گفت: خداوند عقل را به همه  ما انسان ها داده تا بوسیله آن راه خود و سرنوشت خود را تعیین کنیم و به همین سبب است که خداوند متعال ثواب و عقاب، بهشت و دوزخ را تعیین فرموده تا هرکس را به پاداش عمل خود برساند.

ادامه مطلب...

شیخ حسین افروز با تاکید بر محاسبه نفس و پرهیز و دوری از غفلت و گناه اظهار کرد: خویشتن را محاسبه کنید قبل از آنکه به حساب شما برسند در این دنیای فانی و زودگذر مجال و فرصت غفلت و گناه و عصیان نیست خود را تزکیه و بر اعمال صالح و حسنات خود بیافزاییم. صله رحم را بجا بیاوریم و از نماز اول وقت غافل نشویم.

ادامه مطلب...

شیخ حسن جاسمی در خطبه های نماز جمعه اظهار کرد: مردم با حضور در تمام صحنه ها به دشمنان اسلام و انقلاب اسلامی نشان دادند که نقشه های شوم آنان علیه ملت ایران بجایی نخواهد رسید و تمام توطئه ها به فضل الهی خنثی می شود.

ادامه مطلب...

پایگاه اطلاع رسانی دفتر نماینده ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر ©1391