قال الامام علی(علیه السلام): أَلاِْیمانُ عَلى أَرْبَعَةِ أَرْکان: أَلتَّوَکُّلِ عَلَى اللّهِ، وَ التَّفْویضِ إِلَى اللّهِ وَ التَّسْلیمِ لاَِمْرِللّهِ، وَ الرِّضا بِقَضاءِ اللّهِ.ایمان چهارپایه دارد: توکّل بر خدا، واگذاردن کار به خدا، تسلیم به امر خدا و رضا به قضاى الهى.

مهدی آخرین خلیفه: عقیده مهدویت از منظر اهل سنت

توسط یکی از علمای اهل سنت هرمزگان تالیف شد: مهدی آخرین خلیفه: عقیده مهدویت از ...

فراخوان پذیرش طلاب شیعه و سنی در دانشگاه مذاهب اسلامی

دانشگاه مذاهب اسلامی از میان طلاب شیعه و اهل سنت، از طریق آزمون اختصاصی در سال ...

در مقابل برنامه دشمن روزبه‌روز پیوند با مردم را تقویت می‌کنیم

 مراسم سالانه دانش آموختگی دانشجویان دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین(ع) ...

تقدیر علمای الجزایر از فتوای وحدت آفرین رهبر معظم انقلاب

        شورای عالی اسلامی الجزایر فتوای وحدت آفرین حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، ...

آخرین اخبار بوشهر

feed-image متن خوراک

شیخ محمد فاروقی: انتقال سفارت امریکا به قدس اشغالی، جنایت سیاسی جدید آمریکا است که بر کشورهای اسلامی فشار وارد کند و همچنین پوششی بر مشکلات داخلی آمریکا و کسب حمایت یهودی های آمریکا می باشد.

شیخ محمد فاروقی امام جمعه اهل سنت گناوه در گفتگو با خبرگزاری تقریب در پاسخ به این پرسش که چه راهکاری را برای مقابله با توطئه های اسرائیل بیان می کنید؟ گفت: برای حمایت از فلسطین و مقابله با توطئه های رژیم صهیونیستی، حمایت از گروه های مبارز فلسطینی، خصوصاً حماس  و جهاد اسلامی و محور مقاومت به هر طریق ممکن، اقتصادی و نظامی و گسترش تبلیغات و روشنگری افکار عمومی جهان، بسیار تأثیرگذار است.

وی در پاسخ به وظیفه مسلمانان در قبال فلسطین و مسجدالاقصی اظهار کرد: وظیفه مسلمانان فشار بر دولت هایشان می باشد که دولت ها و حکومت ها در مجامع بین المللی به دنبال حقوق ملت فلسطین باشند. تحریم همه جانبه اسرائیل، راهکار دیگر، و وادار کردن اسرائیل به کاهش فشار بر روی فلسطینیان است.

فاروقی ضمن محکوم کردن انتقال سفارت امریکا به بیت المقدس، متذکر شد: آمریکا همواره حامی رژیم اشغالگر قدس بوده و هیچ وقت نمی تواند میانجی بی طرفی در قضیه فلسطین باشد. لذا انتقال سفارت امریکا به قدس اشغالی، جنایت سیاسی جدید امریکا است که بر کشورهای اسلامی فشار وارد کند و همچنین پوششی بر مشکلات داخلی آمریکا و کسب حمایت یهودی های امریکا می باشد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

پایگاه اطلاع رسانی دفتر نماینده ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر ©1391