قال الامام علی(علیه السلام): أَلاِْیمانُ عَلى أَرْبَعَةِ أَرْکان: أَلتَّوَکُّلِ عَلَى اللّهِ، وَ التَّفْویضِ إِلَى اللّهِ وَ التَّسْلیمِ لاَِمْرِللّهِ، وَ الرِّضا بِقَضاءِ اللّهِ.ایمان چهارپایه دارد: توکّل بر خدا، واگذاردن کار به خدا، تسلیم به امر خدا و رضا به قضاى الهى.

کمک ۴ میلیارد ریالی رهبر انقلاب برای آزادی زندانیان نیازمند

همزمان با برگزاری سی‌ویکمین همایش گلریزان، ویژه‌ی کمک به آزادی زندانیان ...

آزادی فلسطین سنت الهی است امریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند

 در اولین روز از بهار قرآن ماه مبارک رمضان، حسینیه امام خمینی(ره) یکپارچه منور به ...

مسئولین کشور در امتحان بزرگی هستند، آیا عزت ملت را حفظ خواهند کرد یا نه؟/ به ۳ کشور اروپایی اعتماد نکنید

رهبر معظم انقلاب به‌ مناسبت هفته‌ گرامیداشت مقام معلم، با حضور در دانشگاه ...

دوران بزن در رو گذشته است پای امریکایی‌ها از منطقه قطع خواهد شد

 حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (دوشنبه) در آستانه روز ...

آخرین اخبار بوشهر

شیخ محمد فاروقی: انتقال سفارت امریکا به قدس اشغالی، جنایت سیاسی جدید آمریکا است که بر کشورهای اسلامی فشار وارد کند و همچنین پوششی بر مشکلات داخلی آمریکا و کسب حمایت یهودی های آمریکا می باشد.

شیخ محمد فاروقی امام جمعه اهل سنت گناوه در گفتگو با خبرگزاری تقریب در پاسخ به این پرسش که چه راهکاری را برای مقابله با توطئه های اسرائیل بیان می کنید؟ گفت: برای حمایت از فلسطین و مقابله با توطئه های رژیم صهیونیستی، حمایت از گروه های مبارز فلسطینی، خصوصاً حماس  و جهاد اسلامی و محور مقاومت به هر طریق ممکن، اقتصادی و نظامی و گسترش تبلیغات و روشنگری افکار عمومی جهان، بسیار تأثیرگذار است.

وی در پاسخ به وظیفه مسلمانان در قبال فلسطین و مسجدالاقصی اظهار کرد: وظیفه مسلمانان فشار بر دولت هایشان می باشد که دولت ها و حکومت ها در مجامع بین المللی به دنبال حقوق ملت فلسطین باشند. تحریم همه جانبه اسرائیل، راهکار دیگر، و وادار کردن اسرائیل به کاهش فشار بر روی فلسطینیان است.

فاروقی ضمن محکوم کردن انتقال سفارت امریکا به بیت المقدس، متذکر شد: آمریکا همواره حامی رژیم اشغالگر قدس بوده و هیچ وقت نمی تواند میانجی بی طرفی در قضیه فلسطین باشد. لذا انتقال سفارت امریکا به قدس اشغالی، جنایت سیاسی جدید امریکا است که بر کشورهای اسلامی فشار وارد کند و همچنین پوششی بر مشکلات داخلی آمریکا و کسب حمایت یهودی های امریکا می باشد.

پایگاه اطلاع رسانی دفتر نماینده ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر ©1391