قال الامام علی(علیه السلام): أَلاِْیمانُ عَلى أَرْبَعَةِ أَرْکان: أَلتَّوَکُّلِ عَلَى اللّهِ، وَ التَّفْویضِ إِلَى اللّهِ وَ التَّسْلیمِ لاَِمْرِللّهِ، وَ الرِّضا بِقَضاءِ اللّهِ.ایمان چهارپایه دارد: توکّل بر خدا، واگذاردن کار به خدا، تسلیم به امر خدا و رضا به قضاى الهى.

مهدی آخرین خلیفه: عقیده مهدویت از منظر اهل سنت

توسط یکی از علمای اهل سنت هرمزگان تالیف شد: مهدی آخرین خلیفه: عقیده مهدویت از ...

فراخوان پذیرش طلاب شیعه و سنی در دانشگاه مذاهب اسلامی

دانشگاه مذاهب اسلامی از میان طلاب شیعه و اهل سنت، از طریق آزمون اختصاصی در سال ...

در مقابل برنامه دشمن روزبه‌روز پیوند با مردم را تقویت می‌کنیم

 مراسم سالانه دانش آموختگی دانشجویان دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین(ع) ...

تقدیر علمای الجزایر از فتوای وحدت آفرین رهبر معظم انقلاب

        شورای عالی اسلامی الجزایر فتوای وحدت آفرین حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، ...

آخرین اخبار بوشهر

feed-image متن خوراک

امام جمعه بوشهر با تأکید بر توسعه سیستم الکترونیکی در ثبت اسناد گفت: توسعه حوزه ثبت اسناد به سیستم الکترونیکی برای حذف واسطه‌ها با تدوین طرح جامع ثبت اسناد محقق می‌شود.

آیت الله غلامعلی صفایی بوشهری ظهر امروز در دیدار اعضای کانون سردفتران و دفتریاران استان بوشهر با بیان اینکه برخی مواقع امور مالی به عنوان دارایی و برخی مواقع نیز شرافت یک خانواده محسوب می‌شود، اظهار داشت: بحث اموال و حوزه اقتصاد نه تنها یک بحث مالی و اقتصادی است بلکه از منظر انسانی، بحث عمر و تلاش زمانی محسوب می‌شود.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با اشاره به افزایش جمعیت و کمبود مسکن، افزود: با گسترش جمعیت و کمبود زمین، ما در آینده مشکلات فراوانی در این حوزه خواهیم داشت به همین سبب دقت‌های لازم در این عرصه خیلی ضرورت دارد.

آیت الله صفایی بوشهری تصریح کرد: در حوزه ثبت اسناد هر چه سیستم الکترونیکی باشد، واسطه‌ها حذف و سیستم منضبط شود و منطبق با یک طرح جامع ثبت اسناد باشد، کار دقیق‌تر و فنی‌تر است.

امام جمعه بوشهر با بیان اینکه قانون مداری و اخلاق در حوزه کاری سردفتران و دفتریاران بسیار مهم است، افزود: قانون مداری و اخلاق مداری یک اصل است و خصوصاً باید در بین کارکنان دفاتر ثبت مراعات شود.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر مسئله آموزش در این حوزه کاری را ضروری دانست و تأکید کرد: آموزش‌های لازم و گسترش تحصیلات دانشگاهی در کنار تجربه برای کارکنان دفاتر ثبت بسیار مهم است. 

آیت الله صفایی بوشهری با تأکید بر توسعه سیستم الکترونیکی در ثبت اسناد گفت: توسعه حوزه ثبت اسناد به سیستم الکترونیکی برای حذف واسطه‌ها با تدوین طرح جامع ثبت اسناد محقق می‌شود.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

پایگاه اطلاع رسانی دفتر نماینده ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر ©1391