قال الامام علی(علیه السلام): أَلاِْیمانُ عَلى أَرْبَعَةِ أَرْکان: أَلتَّوَکُّلِ عَلَى اللّهِ، وَ التَّفْویضِ إِلَى اللّهِ وَ التَّسْلیمِ لاَِمْرِللّهِ، وَ الرِّضا بِقَضاءِ اللّهِ.ایمان چهارپایه دارد: توکّل بر خدا، واگذاردن کار به خدا، تسلیم به امر خدا و رضا به قضاى الهى.

مهدی آخرین خلیفه: عقیده مهدویت از منظر اهل سنت

توسط یکی از علمای اهل سنت هرمزگان تالیف شد: مهدی آخرین خلیفه: عقیده مهدویت از ...

فراخوان پذیرش طلاب شیعه و سنی در دانشگاه مذاهب اسلامی

دانشگاه مذاهب اسلامی از میان طلاب شیعه و اهل سنت، از طریق آزمون اختصاصی در سال ...

در مقابل برنامه دشمن روزبه‌روز پیوند با مردم را تقویت می‌کنیم

 مراسم سالانه دانش آموختگی دانشجویان دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین(ع) ...

تقدیر علمای الجزایر از فتوای وحدت آفرین رهبر معظم انقلاب

        شورای عالی اسلامی الجزایر فتوای وحدت آفرین حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، ...

آخرین اخبار بوشهر

feed-image متن خوراک

کارشناس و مشاور حوزه و دانشگاه گفت: اسلام به مسئله گذشت و بخشش توجه خاص دارد و آن را از خصائل نيک انسانهای مؤمن می شمارد.

سلسله مباحث "سبک زندگی اسلامی" در کارگاه مهارتهای زندگی، با استقبال خواهران شیعه و اهل سنت و حضور کارشناس و مشاور حوزه و دانشگاه خانم زرین قلم در پایگاه بسیج خواهران جزیره شیف به همت و تلاش دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر، برگزار گردید.

در این جلسه خانم زرین قلم گفت: صفات خداوند همچون مهربانی، گذشت و عیب پوشی  را ما باید در خانواده  و در وجود خود پرورش داده و باید این اوصاف، در زندگی ما پر رنگ شود.

وی افزود:  مهربانی و اخلاق نیکو از بهترین عباداتی است که اسلام به آن سفارش می کند تا جایی که پیامبر (ص) یکی از اهداف بعثت خود را تکمیل اخلاق می داند.

زرین قلم در ادامه سخنان یادآور شد: اسلام به مسئله گذشت و بخشش توجه خاص دارد و آن را از خصائل نيک انسانهای مؤمن می شمارد.

وی در ادامه سخنان اظهار کرد: زندگي مشترک ، به گونه ای است كه زن و شوهر به طور طبيعی در حالات و روحيات يکديگر دقيق می شوند و به عيوب هم پی می برند. اما نبايد اين مسئله به بازگو کردن عيوب هم و سرزنش يكديگر منجر شود.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

پایگاه اطلاع رسانی دفتر نماینده ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر ©1391