قال الامام علی(علیه السلام): أَلاِْیمانُ عَلى أَرْبَعَةِ أَرْکان: أَلتَّوَکُّلِ عَلَى اللّهِ، وَ التَّفْویضِ إِلَى اللّهِ وَ التَّسْلیمِ لاَِمْرِللّهِ، وَ الرِّضا بِقَضاءِ اللّهِ.ایمان چهارپایه دارد: توکّل بر خدا، واگذاردن کار به خدا، تسلیم به امر خدا و رضا به قضاى الهى.

کمک ۴ میلیارد ریالی رهبر انقلاب برای آزادی زندانیان نیازمند

همزمان با برگزاری سی‌ویکمین همایش گلریزان، ویژه‌ی کمک به آزادی زندانیان ...

آزادی فلسطین سنت الهی است امریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند

 در اولین روز از بهار قرآن ماه مبارک رمضان، حسینیه امام خمینی(ره) یکپارچه منور به ...

مسئولین کشور در امتحان بزرگی هستند، آیا عزت ملت را حفظ خواهند کرد یا نه؟/ به ۳ کشور اروپایی اعتماد نکنید

رهبر معظم انقلاب به‌ مناسبت هفته‌ گرامیداشت مقام معلم، با حضور در دانشگاه ...

دوران بزن در رو گذشته است پای امریکایی‌ها از منطقه قطع خواهد شد

 حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (دوشنبه) در آستانه روز ...

آخرین اخبار بوشهر

کارشناس و مشاور حوزه و دانشگاه گفت: اسلام به مسئله گذشت و بخشش توجه خاص دارد و آن را از خصائل نيک انسانهای مؤمن می شمارد.

سلسله مباحث "سبک زندگی اسلامی" در کارگاه مهارتهای زندگی، با استقبال خواهران شیعه و اهل سنت و حضور کارشناس و مشاور حوزه و دانشگاه خانم زرین قلم در پایگاه بسیج خواهران جزیره شیف به همت و تلاش دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر، برگزار گردید.

در این جلسه خانم زرین قلم گفت: صفات خداوند همچون مهربانی، گذشت و عیب پوشی  را ما باید در خانواده  و در وجود خود پرورش داده و باید این اوصاف، در زندگی ما پر رنگ شود.

وی افزود:  مهربانی و اخلاق نیکو از بهترین عباداتی است که اسلام به آن سفارش می کند تا جایی که پیامبر (ص) یکی از اهداف بعثت خود را تکمیل اخلاق می داند.

زرین قلم در ادامه سخنان یادآور شد: اسلام به مسئله گذشت و بخشش توجه خاص دارد و آن را از خصائل نيک انسانهای مؤمن می شمارد.

وی در ادامه سخنان اظهار کرد: زندگي مشترک ، به گونه ای است كه زن و شوهر به طور طبيعی در حالات و روحيات يکديگر دقيق می شوند و به عيوب هم پی می برند. اما نبايد اين مسئله به بازگو کردن عيوب هم و سرزنش يكديگر منجر شود.

پایگاه اطلاع رسانی دفتر نماینده ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر ©1391