قال الامام علی(علیه السلام): أَلاِْیمانُ عَلى أَرْبَعَةِ أَرْکان: أَلتَّوَکُّلِ عَلَى اللّهِ، وَ التَّفْویضِ إِلَى اللّهِ وَ التَّسْلیمِ لاَِمْرِللّهِ، وَ الرِّضا بِقَضاءِ اللّهِ.ایمان چهارپایه دارد: توکّل بر خدا، واگذاردن کار به خدا، تسلیم به امر خدا و رضا به قضاى الهى.

مهدی آخرین خلیفه: عقیده مهدویت از منظر اهل سنت

توسط یکی از علمای اهل سنت هرمزگان تالیف شد: مهدی آخرین خلیفه: عقیده مهدویت از ...

فراخوان پذیرش طلاب شیعه و سنی در دانشگاه مذاهب اسلامی

دانشگاه مذاهب اسلامی از میان طلاب شیعه و اهل سنت، از طریق آزمون اختصاصی در سال ...

در مقابل برنامه دشمن روزبه‌روز پیوند با مردم را تقویت می‌کنیم

 مراسم سالانه دانش آموختگی دانشجویان دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین(ع) ...

تقدیر علمای الجزایر از فتوای وحدت آفرین رهبر معظم انقلاب

        شورای عالی اسلامی الجزایر فتوای وحدت آفرین حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، ...

آخرین اخبار بوشهر

feed-image متن خوراک

شیخ خلیل افرا عضو شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت کشور در پیامی تهاجم اخیر امریکا و متحدانش به مردم سوریه را تجاوز و تعدی دشمنان اسلام خوانده و محکوم کرد.

متن پیام به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

قال الله تعالی: « وَلا يَحْسَبَنَّ الَّذِينَ كَفَرُوا أَنَّمَا نُمْلِي لَهُمْ خَيْرٌ لأنْفُسِهِمْ إِنَّمَا نُمْلِي لَهُمْ لِيَزْدَادُوا إِثْمًا وَلَهُمْ عَذَابٌ مُهِينٌ»

در طول تاریخ شاهد جنایات متعدد از طرف ظالمین و تجاوزگران علیه مسلمین جهان و کشورهای اسلامی مانند عراق و افغانستان و سوریه بوده ایم، خدای متعال طبق نص صریح آیات قرآن به آنها مهلت داده است: « وَ أُمْلِي لَهُمْ إِنَّ كَيْدِي مَتِينٌ »

دشمنان قسم خورده  مسلمین، آمریکای جنایتکار و هم‌پیمانانش مانند انگلیس و فرانسه هر روز برای نابودی مسلمانان توطئه می کنند.  تهاجم اخیر آمریکا و متحدانش به مردم مظلوم سوریه تجاوز آشکار و تعدی است، که هیچ عقل سلیم و منطقی آن را نمی‌پذیرد.

بدون شک این جنایات کور، ضمن اینکه جبهه مقاومت را متحد کرده، چهره کریه جبهه استکبار و مدعیان خیالی حقوق بشر را نشان می دهد. کسانی که دشمن آزادی انسان ها بوده و هستند.

 ما ضمن هشدار به سران جنایتکار آمریکا و فرانسه و انگلیس، انزجار و تنفر خود را از آنها به جهانیان اعلام می‌کنیم و به اذن الله در این روزهای تاریخی شاهد نابودی خفت بار گروه های تروریستی و تکفیری که توسط آمریکا و انگلیس و فرانسه تقویت می‌شوند باشیم و از خداوند متعال پیروزی غرور آفرین و با عزت و افتخار آمیز برای ملت شریف سوریه را خواهانیم.

خلیل افرا
عضو شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت کشور
و رئیس هیأت افتاء استان بوشهر و امام جمعه موقت کنگان

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

پایگاه اطلاع رسانی دفتر نماینده ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر ©1391