قال الامام علی(علیه السلام): أَلاِْیمانُ عَلى أَرْبَعَةِ أَرْکان: أَلتَّوَکُّلِ عَلَى اللّهِ، وَ التَّفْویضِ إِلَى اللّهِ وَ التَّسْلیمِ لاَِمْرِللّهِ، وَ الرِّضا بِقَضاءِ اللّهِ.ایمان چهارپایه دارد: توکّل بر خدا، واگذاردن کار به خدا، تسلیم به امر خدا و رضا به قضاى الهى.

مهدی آخرین خلیفه: عقیده مهدویت از منظر اهل سنت

توسط یکی از علمای اهل سنت هرمزگان تالیف شد: مهدی آخرین خلیفه: عقیده مهدویت از ...

فراخوان پذیرش طلاب شیعه و سنی در دانشگاه مذاهب اسلامی

دانشگاه مذاهب اسلامی از میان طلاب شیعه و اهل سنت، از طریق آزمون اختصاصی در سال ...

در مقابل برنامه دشمن روزبه‌روز پیوند با مردم را تقویت می‌کنیم

 مراسم سالانه دانش آموختگی دانشجویان دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین(ع) ...

تقدیر علمای الجزایر از فتوای وحدت آفرین رهبر معظم انقلاب

        شورای عالی اسلامی الجزایر فتوای وحدت آفرین حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، ...

آخرین اخبار بوشهر

feed-image متن خوراک

شیخ جمعه عبداللهی امام جمعه اهل سنت بندو با صدور پیامی حملات موشکی آمریکا و متحدانش به خاک سوریه را محکوم و آن را نقض آشکار قانون بین‌الملل خواند.

متن پیام به شرح ذیل است:

بسم الله ارحمن الرحیم

 پايداری و استقامت همه جانبه شما مردم سوریه دربرابر ظلم و ستم استکبار و مقاومت شما در مقابل تروريست های تكفيری موجب سربلندی آزادی خواهان جهان است. « فاصبروا ان الله مع الصابرين » پيروزی از آن شماست و ان شاءالله نصر و فتح از جانب الله نزدیک و قريب است.

علیرغم تحمل سال ها حملات تکفیری و تروریستی، متأسفانه آمریکا و انگلیس، فرانسه و متحدان یهود که کینه دیرینه نسبت به اسلام و مسلمانان دارند با حمایت بعضی از کشورهای عربی، صبح شنبه به بهانه حمله شیمیایی در دومای سوریه، دمشق پایتخت سوریه را هدف حمله موشکی و هوایی قرار داد.

این نقض آشکار قانون بین‌الملل و نشان‌دهنده بی‌اعتنایی کشورهای متجاوز به قانون بین‌الملل است. سوریه با همان عزمی که با تروریسم مقابله کرد با این تجاوز نیز مقابله خواهد کرد. آمریکا و محور حامی تروریسم که مدعی حمایت قوانین بین‌الملل هستند، بار دیگر این قوانین را زیر پا گذاشتند.

 ما نیز همانند تمامی ملت غیور و سرفراز ایران ضمن محکوم کردن این جنایت در كنار شما بوده و خواهيم بود و برای حمايت از شما در مقابل جبهه کفر و استکبار آماده ايم.

جمعه عبداللهی

امام جمعه اهل سنت بندو

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

پایگاه اطلاع رسانی دفتر نماینده ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر ©1391