قال الامام علی(علیه السلام): أَلاِْیمانُ عَلى أَرْبَعَةِ أَرْکان: أَلتَّوَکُّلِ عَلَى اللّهِ، وَ التَّفْویضِ إِلَى اللّهِ وَ التَّسْلیمِ لاَِمْرِللّهِ، وَ الرِّضا بِقَضاءِ اللّهِ.ایمان چهارپایه دارد: توکّل بر خدا، واگذاردن کار به خدا، تسلیم به امر خدا و رضا به قضاى الهى.

در دیدار فرماندهان نیروی زمینی ارتش مطرح شد؛ تجلیل فرمانده معظم کل قوا از مواضع وحدت‌آفرین فرمانده ارتش

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرمانده معظم کل قوا ظهر دیروز (یکشنبه) در دیدار فرمانده کل ...

از قدیم به برادران «هزاره» افغانستان نگاه ستایشگرانه داشته‌ام

امام خامنه‌ای در دیدار با جمعی از خانواده شهدای لشکر فاطمیون فرمودند: بنده از ...

امام خامنه‌ای:‌حمله به سوریه جنایت است/رئیس‌جمهور آمریکا، رئیس‌جمهور فرانسه و نخست‌وزیر انگلیس جنایتکارند

رهبر معظم انقلاب اسلامی تاکید کردند: حمله‌ی سحرگاه امروز به سوریه یک جنایت است؛‌ ...

امام خامنه‌ای: علت افزایش حملات دشمنان احساس خطر آنان از قدرت فزاینده ایران است

رهبر معظم انقلاب اسلامی گفتند: علت افزایش حملات دشمنان احساس خطر آنان از قدرت ...

آخرین اخبار بوشهر

شیخ جمعه عبداللهی امام جمعه اهل سنت بندو با صدور پیامی حملات موشکی آمریکا و متحدانش به خاک سوریه را محکوم و آن را نقض آشکار قانون بین‌الملل خواند.

متن پیام به شرح ذیل است:

بسم الله ارحمن الرحیم

 پايداری و استقامت همه جانبه شما مردم سوریه دربرابر ظلم و ستم استکبار و مقاومت شما در مقابل تروريست های تكفيری موجب سربلندی آزادی خواهان جهان است. « فاصبروا ان الله مع الصابرين » پيروزی از آن شماست و ان شاءالله نصر و فتح از جانب الله نزدیک و قريب است.

علیرغم تحمل سال ها حملات تکفیری و تروریستی، متأسفانه آمریکا و انگلیس، فرانسه و متحدان یهود که کینه دیرینه نسبت به اسلام و مسلمانان دارند با حمایت بعضی از کشورهای عربی، صبح شنبه به بهانه حمله شیمیایی در دومای سوریه، دمشق پایتخت سوریه را هدف حمله موشکی و هوایی قرار داد.

این نقض آشکار قانون بین‌الملل و نشان‌دهنده بی‌اعتنایی کشورهای متجاوز به قانون بین‌الملل است. سوریه با همان عزمی که با تروریسم مقابله کرد با این تجاوز نیز مقابله خواهد کرد. آمریکا و محور حامی تروریسم که مدعی حمایت قوانین بین‌الملل هستند، بار دیگر این قوانین را زیر پا گذاشتند.

 ما نیز همانند تمامی ملت غیور و سرفراز ایران ضمن محکوم کردن این جنایت در كنار شما بوده و خواهيم بود و برای حمايت از شما در مقابل جبهه کفر و استکبار آماده ايم.

جمعه عبداللهی

امام جمعه اهل سنت بندو

پایگاه اطلاع رسانی دفتر نماینده ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر ©1391