بسم الله الرحمن الرحیم -- « وَ اعْتَصِمُوا بِحَبْلِ اللَّهِ جَمِيعاً وَ لا تَفَرَّقُوا »--« همگي به ريسمان خدا چنگ زنيد، و پراكنده نشويد » (آل عمران / 103)

مهدی آخرین خلیفه: عقیده مهدویت از منظر اهل سنت

توسط یکی از علمای اهل سنت هرمزگان تالیف شد: مهدی آخرین خلیفه: عقیده مهدویت از ...

فراخوان پذیرش طلاب شیعه و سنی در دانشگاه مذاهب اسلامی

دانشگاه مذاهب اسلامی از میان طلاب شیعه و اهل سنت، از طریق آزمون اختصاصی در سال ...

در مقابل برنامه دشمن روزبه‌روز پیوند با مردم را تقویت می‌کنیم

 مراسم سالانه دانش آموختگی دانشجویان دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین(ع) ...

تقدیر علمای الجزایر از فتوای وحدت آفرین رهبر معظم انقلاب

        شورای عالی اسلامی الجزایر فتوای وحدت آفرین حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، ...

آخرین اخبار بوشهر

feed-image متن خوراک

فرماندار گناوه گفت: توجه به مسائل فرهنگی جهت برطرف‌کردن آسیب‌های اجتماعی ضروری است و بایست تعامل بیشتری بین دانشگاه‌ها با ادارات و نهادهای شهرستان انجام شود تا با ارائه راهکار علمی، مشکلات شهرستان مرتفع شود.

سید علی پاک‌نژاد صبحدر دیدار با کارکنان و رئیس دانشگاه پیام نور گناوه ضمن تبریک سال جدید و آرزوی موفقیت برای کارکنان دانشگاه، به رویدادهای سال گذشته از جمله انتخابات اشاره کرد و اظهار داشت :  حضور حداکثری مردم  در این انتخابات نشانه اعتماد مردم به دولت تدبیر و امید بود.

وی با اشاره به اهمیت جایگاه دانشگاه در سطح شهرستان گناوه، افزود: دانشگاه پیام نور، یکی از دانشگاه‌های موفق در زمینه علمی در سطح شهرستان است و دانشجویان از منابع علمی معتبر، استفاده می‌کنند که موید این مطلب قبولی بالای دانشگاه پیام نور در مقطع کارشناسی ارشد است.

فرماندار گناوه تصریح کرد: توجه به مسائل فرهنگی جهت برطرف‌کردن آسیب‌های اجتماعی ضروری است و بایست تعامل بیشتری بین دانشگاه‌ها با ادارات و نهادهای شهرستان انجام شود تا با ارائه راهکار علمی، مشکلات شهرستان مرتفع شود.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

پایگاه اطلاع رسانی دفتر نماینده ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر ©1391