بسم الله الرحمن الرحیم - « وَ اعْتَصِمُوا بِحَبْلِ اللَّهِ جَمِيعاً وَ لا تَفَرَّقُوا » (ال عمران / 103) و همگي به ريسمان خدا چنگ زنيد، و پراكنده نشويد. - « إِنَّ هَذِهِ أُمَّتُکُمْ أُمَّةً وَاحِدَةً وَأَنَا رَبُّکُمْ فَاعْبُدُونِ » (انبیاء/92) بی‌ تردید این امت شما امتی یگانه است و من پروردگار شما هستم . پس تنها مرا پرستش کنید.

هدف امریکا از انتقال داعش به افغانستان توجیه حضور خود درمنطقه است

حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح (سه‌شنبه) در ابتدای جلسه درس ...

ملت فلسطین مواضع ثابت و ارزشمند ایران در مسئله قدس را می‌ستاید

آقای اسماعیل هنیه رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) در نامه‌ای به ...

«غلط زیادی» امریکا در خصوص قدس به سرانجام نخواهد رسید

حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی عصر امروز (سه‌شنبه) در دیدار ...

مهمترین هدف دشمن ناامید کردن ملت است باذن‌الله زمین‌گیر خواهند شد

 حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (چهارشنبه) در دیدار ...

آخرین اخبار بوشهر

در سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی کرانه خلیج فارس در استان بوشهر شاهد امواج خروشان مردم در راهپیمایی۲۲ بهمن برای لبیک به ندای رهبر معظم انقلاب اسلامی و تودهنی به دشمنان بود.

 در سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی مردم همیشه در صحنه بوشهر با اتحاد و انسجام به صحنه آمدند و بار دیگر جلوه‌های تماشایی از حماسه وفاداری و حمایت از انقلاب اسلامی خلق کردند.

در این روز با شکوه شیعه و اهل سنت، زن و مرد، پیر، جوان، نوجوان و کودک از هر گروه و سلیقه و گرایش سیاسی و مذهبی وفادار به انقلاب اسلامی با شعارها و پارچه نوشته‌های مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل، ما ملتی بصیریم ذلت نمی پذیریم، ای رهبر آزاده آماده ایم آماده به میدان دفاع از آرمان‌های امام(ره) و شهدا آمدند که ضمن تودهنی به توطئه‌های دشمنان، وفاداری خود را به نظام اسلامی ایران و ولایت فقیه اعلام کردند.

ز

پایگاه اطلاع رسانی دفتر نماینده ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر ©1391