بسم الله الرحمن الرحیم -- « وَ اعْتَصِمُوا بِحَبْلِ اللَّهِ جَمِيعاً وَ لا تَفَرَّقُوا »--« همگي به ريسمان خدا چنگ زنيد، و پراكنده نشويد » (آل عمران / 103)

در دیدار فرماندهان نیروی زمینی ارتش مطرح شد؛ تجلیل فرمانده معظم کل قوا از مواضع وحدت‌آفرین فرمانده ارتش

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرمانده معظم کل قوا ظهر دیروز (یکشنبه) در دیدار فرمانده کل ...

از قدیم به برادران «هزاره» افغانستان نگاه ستایشگرانه داشته‌ام

امام خامنه‌ای در دیدار با جمعی از خانواده شهدای لشکر فاطمیون فرمودند: بنده از ...

امام خامنه‌ای:‌حمله به سوریه جنایت است/رئیس‌جمهور آمریکا، رئیس‌جمهور فرانسه و نخست‌وزیر انگلیس جنایتکارند

رهبر معظم انقلاب اسلامی تاکید کردند: حمله‌ی سحرگاه امروز به سوریه یک جنایت است؛‌ ...

امام خامنه‌ای: علت افزایش حملات دشمنان احساس خطر آنان از قدرت فزاینده ایران است

رهبر معظم انقلاب اسلامی گفتند: علت افزایش حملات دشمنان احساس خطر آنان از قدرت ...

آخرین اخبار بوشهر

شیخ حسن احمد زاده گفت: چه سنی و چه شیعه در کنار هم برای تحکیم وحدت و حفظ امنیت و استمرار اهداف و تحقق آرمان های انقلاب و نظام در راهپیمایی شرکت و دشمنان اسلام را مایوس خواهند کرد.

 شیخ حسن احمد زاده امام جمعه موقت اهل سنت سیراف در خطبه های نماز جمعه این هفته بعد از حمد و ثنای الهی نمازگزاران را به تقوا و پرهیزگاری سفارش کرده و با اشاره به راه های تقرب و نزدیک شدن به خداوند متعال گفت: قرآن حكیم می فرماید: ای كسانی كه ایمان آورده اید! از مخالفت با دستورات الهی پرهیز كنید و وسیله ای برای تقرب به او بجویید.

وی تلاوت و انس با قرآن و تدبر و اندیشیدن در معنا و مفاهیم آن را از راههای تقرب به خداوند خوانده و گفت: خواندن نماز سنت بعد از فرض، محبت به خدا و اولیای خدا، همنشینی با علما و بزرگان علم و اظهار دوستی به محبین خدا و پیامبر و همیشه به یاد خدا بودن و زبان را به ذکر خدا مشغول کردن انسان را به خداوند نزدیک می کند.

امام جمعه موقت اهل سنت شهر سیراف در ادامه به حدیث قدسی در این خصوص اشاره کرده و گفت: « انا عند ظن عبدی بی و انامعه اذا ذکرنی » و ادامه حدیث می فرماید: « وان تقرب الی بشبر تقرب الیه ذراعا و ان تقرب الی ذراعا تقرب الیه باعا و ان اتانی یمشی اتیته هروله» هر چقدر انسان مؤمن به خداوند مستاصل بشود خداوند برای ادای حاجت بنده اش شتاب بیشتری دارد.

ایشان در ادامه سخنان ضمن تبریک ایام خجسته دهه فجر و سالروز پیروزی انقلاب اسلامی بیان کرد: از خداوند منان خواهانیم که این انقلاب و نظام و این امنیت و انسجام و همبستگی را روز به روز بر آن بیافزاید.

شیخ حسن احمدزاده ضمن تاکید بر حضور حداکثری مردم در راهپیمایی روز ۲۲ بهمن یادآور شد: روز یکشنبه چه سنی و چه شیعه در کنار هم برای حفظ وحدت و امنیت و استمرار اهداف و تحقق آرمان های انقلاب و نظام در راهپیمایی شرکت و دشمنان اسلام را مایوس خواهند کرد.

پایگاه اطلاع رسانی دفتر نماینده ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر ©1391