قال الامام علی(علیه السلام): أَلاِْیمانُ عَلى أَرْبَعَةِ أَرْکان: أَلتَّوَکُّلِ عَلَى اللّهِ، وَ التَّفْویضِ إِلَى اللّهِ وَ التَّسْلیمِ لاَِمْرِللّهِ، وَ الرِّضا بِقَضاءِ اللّهِ.ایمان چهارپایه دارد: توکّل بر خدا، واگذاردن کار به خدا، تسلیم به امر خدا و رضا به قضاى الهى.

کمک ۴ میلیارد ریالی رهبر انقلاب برای آزادی زندانیان نیازمند

همزمان با برگزاری سی‌ویکمین همایش گلریزان، ویژه‌ی کمک به آزادی زندانیان ...

آزادی فلسطین سنت الهی است امریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند

 در اولین روز از بهار قرآن ماه مبارک رمضان، حسینیه امام خمینی(ره) یکپارچه منور به ...

مسئولین کشور در امتحان بزرگی هستند، آیا عزت ملت را حفظ خواهند کرد یا نه؟/ به ۳ کشور اروپایی اعتماد نکنید

رهبر معظم انقلاب به‌ مناسبت هفته‌ گرامیداشت مقام معلم، با حضور در دانشگاه ...

دوران بزن در رو گذشته است پای امریکایی‌ها از منطقه قطع خواهد شد

 حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (دوشنبه) در آستانه روز ...

آخرین اخبار بوشهر

پنجمین دوره مسابقات قرآن کریم ویژه طلاب خواهر به مناسبت ایام مبارک فجر با حضور ۸۰ نفر از طلاب مدارس علوم دینی اهل سنت در مسجد جامع نخل تقی از استان بوشهر برگزار گردید.

 صبح روز چهارشنبه هجدهم بهمن پنجمین دوره مسابقات قرآن کریم ویژه طلاب خواهر به مناسبت ایام مبارک دهه فجر با حضور ۸۰ نفر از طلاب مدارس علوم دینی اهل سنت در مسجد جامع نخل تقی توسط دفتر نماینده ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر برگزار گردید.

جلسه با تلاوت زیبای قرآن آغاز و در ادامه طی دستور العمل دبیرخانه از طلاب گروه حفظ و ترتیل امتحان کتبی گرفته شد و در ادامه جلسه مسابقه در محیطی آرام و معنوی، طلاب در رشته های حفظ ۱،۳،۵،۱۰،۲۰ و حفظ کل قرآن و رشته های ترتیل ، مفاهیم و ترجمه به رقابت پرداختند.

در این جلسه مدارس دینی نخل تقی ، اخند ، کنگان ، چاه مبارک ، سهمو جنوبی و پرک حضور پر رنگ و پر شوری داشتند که در پایان جلسه با داوری بسیار خوب داوران در رشته های ذکر شده نفرات اول تا سوم انتخاب و به برترینها جوایزی اهدا گردید.

پایگاه اطلاع رسانی دفتر نماینده ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر ©1391