قال الامام علی(علیه السلام): أَلاِْیمانُ عَلى أَرْبَعَةِ أَرْکان: أَلتَّوَکُّلِ عَلَى اللّهِ، وَ التَّفْویضِ إِلَى اللّهِ وَ التَّسْلیمِ لاَِمْرِللّهِ، وَ الرِّضا بِقَضاءِ اللّهِ.ایمان چهارپایه دارد: توکّل بر خدا، واگذاردن کار به خدا، تسلیم به امر خدا و رضا به قضاى الهى.

کمک ۴ میلیارد ریالی رهبر انقلاب برای آزادی زندانیان نیازمند

همزمان با برگزاری سی‌ویکمین همایش گلریزان، ویژه‌ی کمک به آزادی زندانیان ...

آزادی فلسطین سنت الهی است امریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند

 در اولین روز از بهار قرآن ماه مبارک رمضان، حسینیه امام خمینی(ره) یکپارچه منور به ...

مسئولین کشور در امتحان بزرگی هستند، آیا عزت ملت را حفظ خواهند کرد یا نه؟/ به ۳ کشور اروپایی اعتماد نکنید

رهبر معظم انقلاب به‌ مناسبت هفته‌ گرامیداشت مقام معلم، با حضور در دانشگاه ...

دوران بزن در رو گذشته است پای امریکایی‌ها از منطقه قطع خواهد شد

 حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (دوشنبه) در آستانه روز ...

آخرین اخبار بوشهر

سردار دریادار دوم پاسدار منصور روانکار گفت: اگر ما حجم دشمنی دشمنان را ترسیم بکنیم این آشوب ها و فتنه ها که از سوی استکبار جهانی و مزدوران منطقه ای شکل گرفته ما شاهد هستیم که با این شرایط سخت انقلاب اسلامی توانسته با اقتدار در مسیر آرامان های مقدس خود حرکت بکند و در واقع این یک اعجاز است.

 در این همایش حجه الاسلام پولادی با بیان نقش علمای اسلام در پیروزی انقلاب گفت: علما و روحانیون نقش برجسته ای در پیروزی انقلاب اسلامی داشتند و در راستای از بین بردن نظام شاهنشاهی گام های بزرگی را برداشته اند. روحانیون در شکل گیری نهضت انقلابی در خفقان طاغوت با شجاعت و احساس مسئولیت وارد شدند و ما همواره شاهد حضور روحانیون برای افشا گری های رژیم کفر پهلوی بوده ایم.

سپس سردار روانکارفرمانده نیروی چهارم دریایی ضمن گرامیداشت فرا رسیدن سی ونهمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی گفت: همه موظف هستیم که یوم الله را بزرگ بداریم بزرگداشت ایام الله دهه مبارکه فجر فرصتی ایجاد کرده تا در کنار هم از امام از انقلاب اسلامی و از اهداف انقلاب اسلامی و از دستاوردها و برکات انقلاب سخن گفته بگوییم.

وی افزود: مقام معظم رهبری می فرماید اگر پیروزی انقلاب اسلامی را یک معجزه بدانیم و اعجاز بشماریم تداوم انقلاب اسلامی هم یک نوع اعجاز است. اگر ما حجم دشمنی دشمنان را ترسیم بکنیم در این آشوب ها و فتنه ها که از سوی استکبار جهانی و مزدوران منطقه ای شکل گرفته ما شاهد هستیم با این شرایط سخت انقلاب اسلامی توانسته با اقتدار در مسیر آرامان های مقدس خود حرکت بکند در واقع این یک اعجاز است.

سردار روانکار با اشاره به اهداف نیروی دریایی سپاه در منطقه و ایستادگی در مقابل آمریکا گفت: امام رحمت الله علیه فرمودند: آمریکا هیچ غلطی نمیتواند بکند و در واقع آمریکا از ایران هراس و وحشت دارد.

شیخ جمالی امام جمعه اهل سنت کنگان در رابطه با انقلاب و امام و نقش علما و اهل سنت بیاناتی را ایراد نمودنده و گفت: همواره در این سالها ما شاهد همراهی اهل سنت با انقلاب امام  رحمت الله علیه بوده ایم شیعه و سنی زیر این پرچم با هم برابرند و هیچ انشقاقی را نمی‌پذیرد. چون انقلاب اسلامی بود و بر مبنای قرآن و اسلام مردم قیام کردند و شعار حضرت امام خمینی(ره) نیز ایجاد یک حکومت اسلامی بود، دلیلی وجود ندارد که این همراهی میان اهل سنت و شیعیان برای پیروزی انقلاب نباشد.

حجه الاسلام صداقت مسئول نمایندگی ولی فقیه در نیروی دریایی سپاه استان بوشهر در رابطه با نقش علما در انقلاب بیاناتی ابراد و اهداف دشمن را نسبت به توطئه ها و دسیسه ها در کشور مطالبی بیان کرد.

در این همایش علما و روحانیون ائمه جمعه و جماعات شیعه و اهل سنت، شیخ خلیل افرا امام جمعه اهل سنت موقت کنگان و شیخ ابراهیم محمدی امام جمعه اهل سنت عسلویه،  حجت الاسلام والمسلمین شهابی مسئول نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر شعبه کنگان حضور داشتند.

پایگاه اطلاع رسانی دفتر نماینده ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر ©1391