بسم الله الرحمن الرحیم - « وَ اعْتَصِمُوا بِحَبْلِ اللَّهِ جَمِيعاً وَ لا تَفَرَّقُوا » (ال عمران / 103) و همگي به ريسمان خدا چنگ زنيد، و پراكنده نشويد. - « إِنَّ هَذِهِ أُمَّتُکُمْ أُمَّةً وَاحِدَةً وَأَنَا رَبُّکُمْ فَاعْبُدُونِ » (انبیاء/92) بی‌ تردید این امت شما امتی یگانه است و من پروردگار شما هستم . پس تنها مرا پرستش کنید.

هدف امریکا از انتقال داعش به افغانستان توجیه حضور خود درمنطقه است

حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح (سه‌شنبه) در ابتدای جلسه درس ...

ملت فلسطین مواضع ثابت و ارزشمند ایران در مسئله قدس را می‌ستاید

آقای اسماعیل هنیه رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) در نامه‌ای به ...

«غلط زیادی» امریکا در خصوص قدس به سرانجام نخواهد رسید

حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی عصر امروز (سه‌شنبه) در دیدار ...

مهمترین هدف دشمن ناامید کردن ملت است باذن‌الله زمین‌گیر خواهند شد

 حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (چهارشنبه) در دیدار ...

آخرین اخبار بوشهر

سردار دریادار دوم پاسدار منصور روانکار گفت: اگر ما حجم دشمنی دشمنان را ترسیم بکنیم این آشوب ها و فتنه ها که از سوی استکبار جهانی و مزدوران منطقه ای شکل گرفته ما شاهد هستیم که با این شرایط سخت انقلاب اسلامی توانسته با اقتدار در مسیر آرامان های مقدس خود حرکت بکند و در واقع این یک اعجاز است.

 در این همایش حجه الاسلام پولادی با بیان نقش علمای اسلام در پیروزی انقلاب گفت: علما و روحانیون نقش برجسته ای در پیروزی انقلاب اسلامی داشتند و در راستای از بین بردن نظام شاهنشاهی گام های بزرگی را برداشته اند. روحانیون در شکل گیری نهضت انقلابی در خفقان طاغوت با شجاعت و احساس مسئولیت وارد شدند و ما همواره شاهد حضور روحانیون برای افشا گری های رژیم کفر پهلوی بوده ایم.

سپس سردار روانکارفرمانده نیروی چهارم دریایی ضمن گرامیداشت فرا رسیدن سی ونهمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی گفت: همه موظف هستیم که یوم الله را بزرگ بداریم بزرگداشت ایام الله دهه مبارکه فجر فرصتی ایجاد کرده تا در کنار هم از امام از انقلاب اسلامی و از اهداف انقلاب اسلامی و از دستاوردها و برکات انقلاب سخن گفته بگوییم.

وی افزود: مقام معظم رهبری می فرماید اگر پیروزی انقلاب اسلامی را یک معجزه بدانیم و اعجاز بشماریم تداوم انقلاب اسلامی هم یک نوع اعجاز است. اگر ما حجم دشمنی دشمنان را ترسیم بکنیم در این آشوب ها و فتنه ها که از سوی استکبار جهانی و مزدوران منطقه ای شکل گرفته ما شاهد هستیم با این شرایط سخت انقلاب اسلامی توانسته با اقتدار در مسیر آرامان های مقدس خود حرکت بکند در واقع این یک اعجاز است.

سردار روانکار با اشاره به اهداف نیروی دریایی سپاه در منطقه و ایستادگی در مقابل آمریکا گفت: امام رحمت الله علیه فرمودند: آمریکا هیچ غلطی نمیتواند بکند و در واقع آمریکا از ایران هراس و وحشت دارد.

شیخ جمالی امام جمعه اهل سنت کنگان در رابطه با انقلاب و امام و نقش علما و اهل سنت بیاناتی را ایراد نمودنده و گفت: همواره در این سالها ما شاهد همراهی اهل سنت با انقلاب امام  رحمت الله علیه بوده ایم شیعه و سنی زیر این پرچم با هم برابرند و هیچ انشقاقی را نمی‌پذیرد. چون انقلاب اسلامی بود و بر مبنای قرآن و اسلام مردم قیام کردند و شعار حضرت امام خمینی(ره) نیز ایجاد یک حکومت اسلامی بود، دلیلی وجود ندارد که این همراهی میان اهل سنت و شیعیان برای پیروزی انقلاب نباشد.

حجه الاسلام صداقت مسئول نمایندگی ولی فقیه در نیروی دریایی سپاه استان بوشهر در رابطه با نقش علما در انقلاب بیاناتی ابراد و اهداف دشمن را نسبت به توطئه ها و دسیسه ها در کشور مطالبی بیان کرد.

در این همایش علما و روحانیون ائمه جمعه و جماعات شیعه و اهل سنت، شیخ خلیل افرا امام جمعه اهل سنت موقت کنگان و شیخ ابراهیم محمدی امام جمعه اهل سنت عسلویه،  حجت الاسلام والمسلمین شهابی مسئول نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر شعبه کنگان حضور داشتند.

پایگاه اطلاع رسانی دفتر نماینده ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر ©1391