بسم الله الرحمن الرحیم - « وَ اعْتَصِمُوا بِحَبْلِ اللَّهِ جَمِيعاً وَ لا تَفَرَّقُوا » (ال عمران / 103) و همگي به ريسمان خدا چنگ زنيد، و پراكنده نشويد. - « إِنَّ هَذِهِ أُمَّتُکُمْ أُمَّةً وَاحِدَةً وَأَنَا رَبُّکُمْ فَاعْبُدُونِ » (انبیاء/92) بی‌ تردید این امت شما امتی یگانه است و من پروردگار شما هستم . پس تنها مرا پرستش کنید.

کمک ۴ میلیارد ریالی رهبر انقلاب برای آزادی زندانیان نیازمند

همزمان با برگزاری سی‌ویکمین همایش گلریزان، ویژه‌ی کمک به آزادی زندانیان ...

آزادی فلسطین سنت الهی است امریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند

 در اولین روز از بهار قرآن ماه مبارک رمضان، حسینیه امام خمینی(ره) یکپارچه منور به ...

مسئولین کشور در امتحان بزرگی هستند، آیا عزت ملت را حفظ خواهند کرد یا نه؟/ به ۳ کشور اروپایی اعتماد نکنید

رهبر معظم انقلاب به‌ مناسبت هفته‌ گرامیداشت مقام معلم، با حضور در دانشگاه ...

دوران بزن در رو گذشته است پای امریکایی‌ها از منطقه قطع خواهد شد

 حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (دوشنبه) در آستانه روز ...

آخرین اخبار بوشهر

شیخ جمعه عبداللهی در خطبه های جمعه گفت: اين همه فتنه ها و خصومتها و اختلافات که دامن بعضی از خانواده ها و جامعه را فرا گرفته است  ناشی از دروغ و تهمتهای ناروا و بيهوده و بی ربط است.

شیخ جمعه عبداللهی امام جمعه اهل سنت مسجد ابوبکر صدیق (رض) روستای بندو از توابع عسلویه  در خطبه های نماز جمعه این هفته بعد از حمد و ثنای خداوند و توصيه مردم به تقوای الهي و سفارش  به دوری از گناهان و تاکید بر  پيروی از رسول امت اسلام حضرت محمد صلي الله عليه و سلم گفت: بدانيد خداوند بر شما حاضر و ناظر است ناظر بر اعمالتان و هيچ چيزی بر خداوند پنهان نميماند.

وی افزود: شما را به زندگی صالحين توصيه می كنم بر زهد و پرهیزگاری و از اسراف بپرهيزيم و از هتك حرمتهای برادران مسلمان دوری کنیم.

وی با تاکید بر پرهیز ازگمان و سوء ظن، غيبت، نمامیت و بهتان، گفت: از حرف زور و شهادت زور بپرهيزيم. پيامبر به معاذابن جبل فرمودند: از زبان خود مواظبت كنيد چرا كه به سبب اين زبان خوبيها و حسنات و زاد خود به براحتي تقديم ديگران می كنيد و كارهای زشت و پليد ديگران ناخود آگاه نصيب ما مي گردد.

خطیب جمعه در ادامه سخنان ضمن توصیه بر حفظ اسرار دیگران گفت: امانت دار خوبی باشيم افرد خوب و افراد مؤمن کسانی هستند که  در جامعه در حفظ أسرار و امانت مورد اعتماد همه هستند.

وی با بیان روایتی از پيامبر اسلام حضرت محمد صلي الله عليه و سلم بیان کرد: هركس به خدا و روز آخرت ايمان داشته باشد یا سخن خوب و مفيد بگوید و يا ساكت بماند افضل است.

شیخ عبداللهی با اشاره به اینکه امروز اين همه فتنه ها و خصومتها که دامن خانواده ها و جامعه را فرا گرفته است  ناشی از دروغ و تهمتهای ناروا و بيهوده و بی ربط است، وی در ادامه اظهار کرد: چرا كه عمر ما به پایان خواهد رسید بايد با دست پر و زاد و توشه خیر و اعمال صالح از اين دنيا برويم.

وی با اذعان بر اینکه در قیامت باید در پیشگاه پروردگار پاسخگوی اعمالمان باشیم عنوان کرد:  تا فرصت است قدر همديگر را بدانيم و طلب آمرزش برای یکدیگر بخواهيم.

امام جمعه بندو در پایان برای عزت و سرافرازی جمهوری اسلامي ايران و رهبر كبير انقلاب حضرت آيت خامنه ای حفظه الله كه باتوفيق الهي توانستند برخي از مشلات را عيب يابي و ريشه كن كنند را از خداوند خواستار شد.

پایگاه اطلاع رسانی دفتر نماینده ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر ©1391