بسم الله الرحمن الرحیم - « وَ اعْتَصِمُوا بِحَبْلِ اللَّهِ جَمِيعاً وَ لا تَفَرَّقُوا » (ال عمران / 103) و همگي به ريسمان خدا چنگ زنيد، و پراكنده نشويد. - « إِنَّ هَذِهِ أُمَّتُکُمْ أُمَّةً وَاحِدَةً وَأَنَا رَبُّکُمْ فَاعْبُدُونِ » (انبیاء/92) بی‌ تردید این امت شما امتی یگانه است و من پروردگار شما هستم . پس تنها مرا پرستش کنید.

امام خامنه‌ای: از مشکلات مردم مطلعیم اما هیچ مشکل حل‌نشدنی در کشور وجود ندارد

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (پنج‌شنبه) در دیدار ...

امام خامنه‌ای: نسل جوان امروز برای عقب‌راندن دشمن آماده‌تر از نسل‌های قبل است

رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمودند: اکنون با نسلی مواجه هستیم که ایمان، استعداد و ...

برخی به‌دنبال دست‌اندازی به باغ‌های تهران هستند/ باید جلوی این کار گرفته شود

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر حفظ و نشر آثار آیت الله خامنه‌ای،‌ رهبر معظم ...

آن روز که نمازجماعت را در قدس بخوانید ‌به‌زودی خواهد آمد

حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی ظهر امروز (پنج‌شنبه) در دیدار وزیر ...

آخرین اخبار بوشهر

250 دختر عراقی در استان «نینوا» که میان کشته‌ شدن و یا ازدواج اجباری با عناصر داعش مجبور به انتخاب شدند،‌ مرگ را انتخاب کردند و به دست تروریست‌ها اعدام شدند. شماری از خانواده‌های این دختران نیز اعدام شدند.


تروریست‌های بزدل تکفیری که قصد داشتند، با ایجاد رعب و تهدید به اعدام، اراده دختران اسیر را بشکنند و آنها را مجبور به ازدواج با خود بکنند، در برابر آنها شکست خوردند و خوار و خفیف شدند. به گزارش ایسنا، سخنگوی حزب دموکرات کردستان عراق گفته: این دختران یا باید به بردگی جنسی برده می‌شدند و یا اعدام را می‌پذیرفتند.
اما این دختران غیور ترجیح دادند که بمیرند و به دست تروریست‌ها اعدام شوند. حتی در برخی موارد، اعضای خانواده آنها هم اعدام شدند.
«زینب بانگورا» نماینده ویژه سازمان ملل در امور خشونت‌های جنسی مناطق درگیر جنگ در واکنش به این حادثه گفت: «داعش از خشونت جنسی به عنوان تاکتیک برای ایجاد رعب و وحشت در مناطق تحت کنترل خود استفاده می‌کند.»
در گزارشی مرتبط با اعدام دختران، در مورد قومیت آنها چیزی گفته نشده است اما با توجه به ترکیب جمعیتی استان «نینوا» این دختران احتمالا دارای ملیت  کُردی،‌ ایزدی و عربی بوده‌اند.
زنان مسلمان کُرد تاکنون در مقابله با داعش رشادت‌های زیادی از خود نشان داده‌اند، که یک مورد مثال‌زدنی، مقاومت زنان و دختران ساکن شهر «کوبانی» مقابل تکفیری‌ها در شمال سوریه است.
تروریست‌های داعش در سال گذشته نیز تعدادی دختر را در شمال عراق به خاطر امتناع از ازدواج اجباری، زنده زنده سوزاندند.

پایگاه اطلاع رسانی دفتر نماینده ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر ©1391