قال الامام علی(علیه السلام): أَلاِْیمانُ عَلى أَرْبَعَةِ أَرْکان: أَلتَّوَکُّلِ عَلَى اللّهِ، وَ التَّفْویضِ إِلَى اللّهِ وَ التَّسْلیمِ لاَِمْرِللّهِ، وَ الرِّضا بِقَضاءِ اللّهِ.ایمان چهارپایه دارد: توکّل بر خدا، واگذاردن کار به خدا، تسلیم به امر خدا و رضا به قضاى الهى.

نگاه مجلس نباید مأیوسانه باشد/ بدانید باید چکار کنید؛‌ شما عصاره فضائل ملت هستید

رهبر معظم انقلاب گفتند: امام فرمودند «مجلس عصاره‌ همه‌ی فضائل ملت است»، دقت ...

مسئولان برای حل مسائل اقتصادی تصمیم‌های قاطع بگیرند و اجرا کنند

 در خجسته عید سعید فطر، مردم موحد و مؤمن ایران اسلامی به شکرانه یک ماه روزه‌داری و ...

راه‌حل منطقی ایران درمسئله فلسطین رفراندوم از فلسطینیان واقعی است

حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی عصر (یکشنبه) در دیدار صدها نفر از ...

سازمان انرژی اتمی سریعاً مقدمات رسیدن به ۱۹۰هزار سو را فراهم کند

حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی عصر امروز (دوشنبه) در اجتماع ...

آخرین اخبار بوشهر

250 دختر عراقی در استان «نینوا» که میان کشته‌ شدن و یا ازدواج اجباری با عناصر داعش مجبور به انتخاب شدند،‌ مرگ را انتخاب کردند و به دست تروریست‌ها اعدام شدند. شماری از خانواده‌های این دختران نیز اعدام شدند.


تروریست‌های بزدل تکفیری که قصد داشتند، با ایجاد رعب و تهدید به اعدام، اراده دختران اسیر را بشکنند و آنها را مجبور به ازدواج با خود بکنند، در برابر آنها شکست خوردند و خوار و خفیف شدند. به گزارش ایسنا، سخنگوی حزب دموکرات کردستان عراق گفته: این دختران یا باید به بردگی جنسی برده می‌شدند و یا اعدام را می‌پذیرفتند.
اما این دختران غیور ترجیح دادند که بمیرند و به دست تروریست‌ها اعدام شوند. حتی در برخی موارد، اعضای خانواده آنها هم اعدام شدند.
«زینب بانگورا» نماینده ویژه سازمان ملل در امور خشونت‌های جنسی مناطق درگیر جنگ در واکنش به این حادثه گفت: «داعش از خشونت جنسی به عنوان تاکتیک برای ایجاد رعب و وحشت در مناطق تحت کنترل خود استفاده می‌کند.»
در گزارشی مرتبط با اعدام دختران، در مورد قومیت آنها چیزی گفته نشده است اما با توجه به ترکیب جمعیتی استان «نینوا» این دختران احتمالا دارای ملیت  کُردی،‌ ایزدی و عربی بوده‌اند.
زنان مسلمان کُرد تاکنون در مقابله با داعش رشادت‌های زیادی از خود نشان داده‌اند، که یک مورد مثال‌زدنی، مقاومت زنان و دختران ساکن شهر «کوبانی» مقابل تکفیری‌ها در شمال سوریه است.
تروریست‌های داعش در سال گذشته نیز تعدادی دختر را در شمال عراق به خاطر امتناع از ازدواج اجباری، زنده زنده سوزاندند.

پایگاه اطلاع رسانی دفتر نماینده ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر ©1391