۳۰۰ دانش‌آموز دختر شیعه و اهل سنت«کنگان» به اردوی راهیان‌نور اعزام شدند

۳۰۰ دانش‌آموز دختر شیعه و اهل سنت«کنگان» به اردوی راهیان‌نور اعزام شدند

image_pdfimage_print

فرمانده سپاه شهرستان کنگان گفت: صبح امروز ۳۰۰ نفر از دانش‌آموزان دختر شیعه و اهل سنت شهرستان کنگان به اردوی راهیان نور اعزام شدند.
سرهنگ اسماعیل تاجیک کنگان از اعزام ۳۰۰ دانش‌آموز دختر به اردوی راهیان نور خبر داد و اظهار داشت: تشریح و تبیین دستاوردهای دفاع مقدس برای نسل‌های سوم و چهارم انقلاب مهم‌ترین هدف از اعزام راهیان نور دانش‌آموزی به مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس است.
فرمانده سپاه شهرستان کنگان بیان داشت: این دانش‌آموزان در اردوی راهیان نور که به مدت سه روز برگزار می‌شود از یادمان شهدای شرق کارون، شهید تندگویان شلمچه، پادگان شهید باکری و همچنین یادمان علقمه و نهرخین بازدید خواهند کرد.
وی با بیان اینکه اردوی راهیان نور دانش‌آموزان دوره متوسطه دوم را زیر پوشش دارد، ادامه داد: یکی از سیاست‌های جدی ما این است که بتوانیم اردوی راهیان نور که طولانی‌ترین و با کیفیت‌ترین اردوهای دانش‌آموزی است در امنیت کامل برگزار شود.
تاجیک عنوان کرد: شهدا در جامعه نقش هدایت‌گری دارند، لذا باید دانش‌آموزان را با زندگی‌نامه شهدا و فلسفه ایثار و شهادت آشنا کنیم تا شناخت نسل چهارم نسبت به انقلاب و دفاع مقدس افزایش یابد.

بازدیدها: 103

درباره نویسنده

ارسال دیدگاه

تلفن : 077-33560757-8
پست الکترونیک : boushehr@dmsonnat.ir
آدرس : بلوار آیت ا...طالقانی(خ صلح آباد) ، خ خبرنگار، خ خرد شرقی ،دفترنماینده ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

کل بازدیدکنندگان
265906
بازدید امروز
47
افراد آنلاین
0
طراحی و اجرا پویاپردازان جنوب