بسم الله الرحمن الرحیم - « وَ اعْتَصِمُوا بِحَبْلِ اللَّهِ جَمِيعاً وَ لا تَفَرَّقُوا » (ال عمران / 103) و همگي به ريسمان خدا چنگ زنيد، و پراكنده نشويد. - « إِنَّ هَذِهِ أُمَّتُکُمْ أُمَّةً وَاحِدَةً وَأَنَا رَبُّکُمْ فَاعْبُدُونِ » (انبیاء/92) بی‌ تردید این امت شما امتی یگانه است و من پروردگار شما هستم . پس تنها مرا پرستش کنید.

امام خامنه‌ای: از مشکلات مردم مطلعیم اما هیچ مشکل حل‌نشدنی در کشور وجود ندارد

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (پنج‌شنبه) در دیدار ...

امام خامنه‌ای: نسل جوان امروز برای عقب‌راندن دشمن آماده‌تر از نسل‌های قبل است

رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمودند: اکنون با نسلی مواجه هستیم که ایمان، استعداد و ...

برخی به‌دنبال دست‌اندازی به باغ‌های تهران هستند/ باید جلوی این کار گرفته شود

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر حفظ و نشر آثار آیت الله خامنه‌ای،‌ رهبر معظم ...

آن روز که نمازجماعت را در قدس بخوانید ‌به‌زودی خواهد آمد

حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی ظهر امروز (پنج‌شنبه) در دیدار وزیر ...

آخرین اخبار بوشهر

هیئت افتاء و پاسخگویی به مسائل شرعی اهل سنت استان بوشهر در بیانیه ای به مناسبت فرا رسیدن روز قدس، از مردم برای حضور در راهپیمایی روز قدس دعوت کردند.

بسم الله الرحمن الرحیم

روز قدس مظهر وحدت ملت ایران است.
روز قدس باقیات الصالحات امام راحل رحمه الله وکلید رهایی فلسطین ونقطه عطفی در مبارزات حق طلبانه مسلمانان برای نجات مسجد الاقصی از چنگال غاصبان مستکبر آن دیار است خداوند درباره یهودیان در قرآن می فرماید ( و ان عدتم عدنا )
یعنی ای یهودیان اگر فساد در زمین شروع کردید ما هم به سوی عقوبت دادن و انتقام برمی گردیم آنها برای بار اول فساد کردن خدای عزوجل مسلمانان را بر آنها مسلط کرد و از جزیرة العرب رانده شدند باز بار دوم مشغول فساد در زمین شدند به نام اسرائیل مشغول فساد وخونریزی و قتل وکشتار بی رحمانه وغصب مقدسات مسلمین جهان مانند مسجد الاقصی هستند . طبق وعده‌ی حق خداوند، باید کسی بر آنها مسلط شود که آنها را از بین ببرد . ما شورای افتاء اهل سنت استان بوشهر به تبعیت از گفته‌ی امام راحل رحمة الله علیه و دستور حاکم شرع اسلام مقام معظم رهبری حفظه الله – برمردم شریف استان – تأکید می کنیم که هرچه با شکوهتر در این راهپیمایی عظیم روز قدس شرکت کنند و اعمال تعدی و غصب یهودیان که در واقع ضد دین وانسانیت است اعلام انزجار کرده وآنرا محکوم نمائیم .
 هیأت پاسخگویی به مسایل  شرعی اهل سنت استان بوشهر

پایگاه اطلاع رسانی دفتر نماینده ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر ©1391