قال الامام علی(علیه السلام): أَلاِْیمانُ عَلى أَرْبَعَةِ أَرْکان: أَلتَّوَکُّلِ عَلَى اللّهِ، وَ التَّفْویضِ إِلَى اللّهِ وَ التَّسْلیمِ لاَِمْرِللّهِ، وَ الرِّضا بِقَضاءِ اللّهِ.ایمان چهارپایه دارد: توکّل بر خدا، واگذاردن کار به خدا، تسلیم به امر خدا و رضا به قضاى الهى.

نگاه مجلس نباید مأیوسانه باشد/ بدانید باید چکار کنید؛‌ شما عصاره فضائل ملت هستید

رهبر معظم انقلاب گفتند: امام فرمودند «مجلس عصاره‌ همه‌ی فضائل ملت است»، دقت ...

مسئولان برای حل مسائل اقتصادی تصمیم‌های قاطع بگیرند و اجرا کنند

 در خجسته عید سعید فطر، مردم موحد و مؤمن ایران اسلامی به شکرانه یک ماه روزه‌داری و ...

راه‌حل منطقی ایران درمسئله فلسطین رفراندوم از فلسطینیان واقعی است

حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی عصر (یکشنبه) در دیدار صدها نفر از ...

سازمان انرژی اتمی سریعاً مقدمات رسیدن به ۱۹۰هزار سو را فراهم کند

حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی عصر امروز (دوشنبه) در اجتماع ...

آخرین اخبار بوشهر

هیئت افتاء و پاسخگویی به مسائل شرعی اهل سنت استان بوشهر در بیانیه ای به مناسبت فرا رسیدن روز قدس، از مردم برای حضور در راهپیمایی روز قدس دعوت کردند.

بسم الله الرحمن الرحیم

روز قدس مظهر وحدت ملت ایران است.
روز قدس باقیات الصالحات امام راحل رحمه الله وکلید رهایی فلسطین ونقطه عطفی در مبارزات حق طلبانه مسلمانان برای نجات مسجد الاقصی از چنگال غاصبان مستکبر آن دیار است خداوند درباره یهودیان در قرآن می فرماید ( و ان عدتم عدنا )
یعنی ای یهودیان اگر فساد در زمین شروع کردید ما هم به سوی عقوبت دادن و انتقام برمی گردیم آنها برای بار اول فساد کردن خدای عزوجل مسلمانان را بر آنها مسلط کرد و از جزیرة العرب رانده شدند باز بار دوم مشغول فساد در زمین شدند به نام اسرائیل مشغول فساد وخونریزی و قتل وکشتار بی رحمانه وغصب مقدسات مسلمین جهان مانند مسجد الاقصی هستند . طبق وعده‌ی حق خداوند، باید کسی بر آنها مسلط شود که آنها را از بین ببرد . ما شورای افتاء اهل سنت استان بوشهر به تبعیت از گفته‌ی امام راحل رحمة الله علیه و دستور حاکم شرع اسلام مقام معظم رهبری حفظه الله – برمردم شریف استان – تأکید می کنیم که هرچه با شکوهتر در این راهپیمایی عظیم روز قدس شرکت کنند و اعمال تعدی و غصب یهودیان که در واقع ضد دین وانسانیت است اعلام انزجار کرده وآنرا محکوم نمائیم .
 هیأت پاسخگویی به مسایل  شرعی اهل سنت استان بوشهر

پایگاه اطلاع رسانی دفتر نماینده ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر ©1391