بسم الله الرحمن الرحیم - « وَ اعْتَصِمُوا بِحَبْلِ اللَّهِ جَمِيعاً وَ لا تَفَرَّقُوا » (ال عمران / 103) و همگي به ريسمان خدا چنگ زنيد، و پراكنده نشويد. - « إِنَّ هَذِهِ أُمَّتُکُمْ أُمَّةً وَاحِدَةً وَأَنَا رَبُّکُمْ فَاعْبُدُونِ » (انبیاء/92) بی‌ تردید این امت شما امتی یگانه است و من پروردگار شما هستم . پس تنها مرا پرستش کنید.

امام خامنه‌ای: از مشکلات مردم مطلعیم اما هیچ مشکل حل‌نشدنی در کشور وجود ندارد

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (پنج‌شنبه) در دیدار ...

امام خامنه‌ای: نسل جوان امروز برای عقب‌راندن دشمن آماده‌تر از نسل‌های قبل است

رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمودند: اکنون با نسلی مواجه هستیم که ایمان، استعداد و ...

برخی به‌دنبال دست‌اندازی به باغ‌های تهران هستند/ باید جلوی این کار گرفته شود

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر حفظ و نشر آثار آیت الله خامنه‌ای،‌ رهبر معظم ...

آن روز که نمازجماعت را در قدس بخوانید ‌به‌زودی خواهد آمد

حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی ظهر امروز (پنج‌شنبه) در دیدار وزیر ...

آخرین اخبار بوشهر


بسم الله الرحمن الرحیم
قال الله تعالی  (يا حَسْرَةً عَلَى الْعِبادِ ما يَأْتيهِمْ مِنْ رَسُولٍ إِلاَّ کانُوا بِهِ يَسْتَهْزِؤُنَ )
افسوس و تأسف بر بندگان ! هیچ پیغمبری به سوی ایشان نمی آید مگر اینکه او را مسخره می کنند و به باد استهزاء می گیرند. ) آیه 30 سوره یس .

 


اهانت به رسول گرامی اسلام (ص) آن هم با هماهنگی و برنامه ریزی ، نه تنها قلب مسلمانان بلکه قلب هر انسان آزاده ای را جریحه دار کرد آیا چاپ چنین کاریکاتور ها و تکرار در انتشار آنها یک اشتباه موردی است ؟ غافل از اینکه آنها پیامبر را استهزاء میکنند که بزرگان آنها وی را ستوده اند و چه بسا دین وی را پسندیده وانتخاب کرده اند آنها به ساحت قدسی پیامبر اهانت می کنند که خدایش او را مظهر وحدت و نماد رحمت برای جهانیان اعلام نموده است شخصیت گرامی که سیمای موسی ومسیح ومریم و بتول وتمام پیامبران در کتاب و کلامش به زیباترین وصف بیان شده است آنها از طرفی شعار جهانی شدن را بلند می کنند واز طرفی دیگر به چنین حرکات مذبوحانه و بی شرمانه دست می زنند ما این حمله مذبوحانه وفاجعه ضد انسانی که تمام هدفشان زدودن محبت پیامبر مکرم اسلام از دل جوانان است وبارها در قالب کاریکاتور فیلم وعکس ،این بار مجدداً در مجله فرانسوی شارل أبدو به ساحت مقدس پیامبر اعظم صلی الله علیه وآله وسلم) توهین کرده اند که همه ی این اعمال زشت ازحسد وکینه درونی شان نشأت میگیرد را محکوم می نماییم و معتقدیم دشمنان به این حرکتهای ناشایست واعمال ننگین خود خون مسلمانان را به چوش می آورند وعشقشان به خدا و محمد مصطفی (ص) بیشتر خواهد شد. در خاتمه طول عمر با عزت باصحت وسلامتی برای مقام معظم رهبری حضرت آیة الله العظمی خامنه ای حفظه الله از خداوند متعال خواهانیم.

پایگاه اطلاع رسانی دفتر نماینده ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر ©1391