قال الامام علی(علیه السلام): أَلاِْیمانُ عَلى أَرْبَعَةِ أَرْکان: أَلتَّوَکُّلِ عَلَى اللّهِ، وَ التَّفْویضِ إِلَى اللّهِ وَ التَّسْلیمِ لاَِمْرِللّهِ، وَ الرِّضا بِقَضاءِ اللّهِ.ایمان چهارپایه دارد: توکّل بر خدا، واگذاردن کار به خدا، تسلیم به امر خدا و رضا به قضاى الهى.

نگاه مجلس نباید مأیوسانه باشد/ بدانید باید چکار کنید؛‌ شما عصاره فضائل ملت هستید

رهبر معظم انقلاب گفتند: امام فرمودند «مجلس عصاره‌ همه‌ی فضائل ملت است»، دقت ...

مسئولان برای حل مسائل اقتصادی تصمیم‌های قاطع بگیرند و اجرا کنند

 در خجسته عید سعید فطر، مردم موحد و مؤمن ایران اسلامی به شکرانه یک ماه روزه‌داری و ...

راه‌حل منطقی ایران درمسئله فلسطین رفراندوم از فلسطینیان واقعی است

حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی عصر (یکشنبه) در دیدار صدها نفر از ...

سازمان انرژی اتمی سریعاً مقدمات رسیدن به ۱۹۰هزار سو را فراهم کند

حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی عصر امروز (دوشنبه) در اجتماع ...

آخرین اخبار بوشهر


بسم الله الرحمن الرحیم
قال الله تعالی  (يا حَسْرَةً عَلَى الْعِبادِ ما يَأْتيهِمْ مِنْ رَسُولٍ إِلاَّ کانُوا بِهِ يَسْتَهْزِؤُنَ )
افسوس و تأسف بر بندگان ! هیچ پیغمبری به سوی ایشان نمی آید مگر اینکه او را مسخره می کنند و به باد استهزاء می گیرند. ) آیه 30 سوره یس .

 


اهانت به رسول گرامی اسلام (ص) آن هم با هماهنگی و برنامه ریزی ، نه تنها قلب مسلمانان بلکه قلب هر انسان آزاده ای را جریحه دار کرد آیا چاپ چنین کاریکاتور ها و تکرار در انتشار آنها یک اشتباه موردی است ؟ غافل از اینکه آنها پیامبر را استهزاء میکنند که بزرگان آنها وی را ستوده اند و چه بسا دین وی را پسندیده وانتخاب کرده اند آنها به ساحت قدسی پیامبر اهانت می کنند که خدایش او را مظهر وحدت و نماد رحمت برای جهانیان اعلام نموده است شخصیت گرامی که سیمای موسی ومسیح ومریم و بتول وتمام پیامبران در کتاب و کلامش به زیباترین وصف بیان شده است آنها از طرفی شعار جهانی شدن را بلند می کنند واز طرفی دیگر به چنین حرکات مذبوحانه و بی شرمانه دست می زنند ما این حمله مذبوحانه وفاجعه ضد انسانی که تمام هدفشان زدودن محبت پیامبر مکرم اسلام از دل جوانان است وبارها در قالب کاریکاتور فیلم وعکس ،این بار مجدداً در مجله فرانسوی شارل أبدو به ساحت مقدس پیامبر اعظم صلی الله علیه وآله وسلم) توهین کرده اند که همه ی این اعمال زشت ازحسد وکینه درونی شان نشأت میگیرد را محکوم می نماییم و معتقدیم دشمنان به این حرکتهای ناشایست واعمال ننگین خود خون مسلمانان را به چوش می آورند وعشقشان به خدا و محمد مصطفی (ص) بیشتر خواهد شد. در خاتمه طول عمر با عزت باصحت وسلامتی برای مقام معظم رهبری حضرت آیة الله العظمی خامنه ای حفظه الله از خداوند متعال خواهانیم.

پایگاه اطلاع رسانی دفتر نماینده ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر ©1391