ایثار و بخشش و شاد کردن دل مؤمن از باارزش‌ترین کارها نزد خداوند است

ایثار و بخشش و شاد کردن دل مؤمن از باارزش‌ترین کارها نزد خداوند است

image_pdfimage_print

شیخ خلیل افرا: از مردم عزیز درخواست می‌کنیم در حق همدیگر مهربانی و مهرورزی نمایند و درحد امکان موجر نسبت به مستاجر، کسبه نسبت به مشتری، طلب‌کار نسبت به بدهکار نگاه محبت‌آمیز و کریمانه داشته باشند.

شیخ خلیل افرا عضو شورای برنامه‌ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت در گفتگو با خبرنگار دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر با توجه به تعطیلی بعضی از کسب و کارها و مشکلات معیشتی عموم مردم گفت: «تَعاوَنُوا عَلَى الْبِرِّ وَ التَّقْوى‌ وَ لا تَعاوَنُوا عَلَى الْإِثْمِ وَ الْعُدْوانِ» خدمت صادقانه به مردم، گره‌گشایی از کار مومن، ایثار و بخشش و شاد کردن دل مؤمن از باارزش‌ترین کارها نزد خداوند و از جلوه‌های عبادت به شمار می‌رود که موجب غفران و بخشش گناهان و نزول رحمت الهی بر بندگان است.

امام جمعه موقت اهل سنت کنگان تصریح کرد: این ایام که به خاطر شیوع ویروس کرونا برخی کسب وکارها تعطیل یا کم‌رونق شده فرصتی است که عمل به این فضائل اخلاقی به فرهنگ عمومی در جامعه تبدیل شود.

شیخ افرا ضمن تقدیر و تشکر از همه عزیزانی که نسبت به پیشگیری از ویروس کرونا تلاش و مجاهدت می‌نمایند، اضافه کود: از مردم عزیز درخواست می‌کنیم در حق همدیگر مهربانی و مهرورزی نمایند و درحد امکان موجر نسبت به مستاجر، کسبه نسبت به مشتری، طلب‌کار نسبت به بدهکار نگاه محبت‌آمیز و کریمانه داشته باشند.

رئیس هیئت افتای اهل سنت استان بوشهر تأکید کرد: به یکدیگر لطف محبت کنند تا خدا هم لطف محبتش را شامل حال ملت بگرداند.

وی در پایان یادآور شد: امیدواریم با رعایت مسائل بهداشتی و عمل به توصیه های مسئولین مربوطه و دعا به درگاه خداوند متعال به زودی شاهد ریشه کنی این ویروس باشیم.

بازدیدها: 43

درباره نویسنده

ارسال دیدگاه

تلفن : 077-33560757-8
پست الکترونیک : boushehr@dmsonnat.ir
آدرس : بلوار آیت ا...طالقانی(خ صلح آباد) ، خ خبرنگار، خ خرد شرقی ،دفترنماینده ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

کل بازدیدکنندگان
253922
بازدید امروز
54
افراد آنلاین
0
طراحی و اجرا پویاپردازان جنوب