شرکت در انتخابات وظیفه ملی و شرعی است

شرکت در انتخابات وظیفه ملی و شرعی است

image_pdfimage_print

شیخ اسماعیل بازدار: ملت آگاه و با بصیرت  ایران اسلامی با همه این دشمنی‌ها و دسیسه‌های دشمنان وظیفه ملی و شرعی خود را به نحو احسن انجام دادند.
شیخ اسماعیل بازدار امام‌جمعه اهل سنت بوشهر در خطبه‌های نماز جمعه این هفته ضمن توصیه به مشارکت حداکثری در انتخابات اظهار کرد: در این برهه حساس از عداوت علیه حکومت اسلامی و یاری رساندن همه‌جانبه اندیشه سکولار از طرف دشمنان اسلام و مسلمین آیا به دلیل  عملکرد ضعیف مسئولین و نمایندگان در دوره‌های قبل، مشارکت در عرصه‌های سیاسی مثل انتخابات اولویت دارد یا عدم مشارکت؟ بحث بسیار مهمی است که فقها  و علما در موضوع فقه سیاسی اسلام به آن پرداخته‌اند.
وی تصریح کرد: آنچه مهم است تقویت اندیشه اسلامی و  حفظ آرمان‌های انقلاب اسلامی و احقاق حق ملی در تعیین بخشی از  سرنوشت خود و عدم بی‌تفاوت بودن به این حق مسلم خویش می‌باشد.
شیخ بازدار خاطرنشان کرد: ملت آگاه و با بصیرت  ایران اسلامی با همه این دشمنی‌ها و دسیسه‌های دشمنان وظیفه ملی و شرعی خود را به نحو احسن انجام دادند و با حضور گسترده خود در انتخابات  نماینده اصلح خود را برگزیدند و سرافرازی خود را به رخ بدخواهان کشاندند.

بازدیدها: 438

درباره نویسنده

ارسال دیدگاه

تلفن : 077-33560757-8
پست الکترونیک : boushehr@dmsonnat.ir
آدرس : بلوار آیت ا...طالقانی(خ صلح آباد) ، خ خبرنگار، خ خرد شرقی ،دفترنماینده ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

کل بازدیدکنندگان
280839
بازدید امروز
73
افراد آنلاین
0
طراحی و اجرا پویاپردازان جنوب