به شکرانه پیروزی انقلاب شیعه و سنی در راهپمایی ۲۲ بهمن شرکت خواهند کرد

به شکرانه پیروزی انقلاب شیعه و سنی در راهپمایی ۲۲ بهمن شرکت خواهند کرد

image_pdfimage_print

سید حسن حسینی: در حمایت از اهداف انقلاب و به شکرانه پیروزی انقلاب اسلامی در راهپیمایی ۲۲ بهمن پیر و جوان، شیعه و سنی همه شرکت خواهند کرد.

سید حسن حسینی امام‌جمعه اهل سنت جزیره شیف در گفتگو با خبرنگار دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر گفت: چهل‌و‌یکمین سال پیروزی انقلاب یعنی انقلاب اسلامی به گام دیگر از کمال و پختگی رسیده است.

وی ضمن گرامیداشت و تبریک چهل‌و‌یک سال استقامت، اقتدار و اتحاد و استقلال و آزادی به ملت ایران، اظهار کرد: دستاوردها و برکات مادی و معنوی انقلاب با زمان قبل از انقلاب به‌هیچ‌عنوان قابل مقایسه نیست.

امام جمعه اهل سنت شیف، افزود: انقلاب اسلامی دستاوردهای بزرگی در بُعد اجتماعی، سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و دینی داشته که همه این‌ها در سایه رهبری امام خمینی رحمة‌الله‌علیه و زعامت مقام معظم رهبری به وقوع پیوسته است.

وی تصریح کرد: مردم جزیره شیف فراموش نکرده‌اند که در زمان رژیم منحوس پهلوی چه سختی‌ها و محرومیت‌هایی را متحمل می‌شدند. جزیره از ابتدایی‌ترین امکاناتی همچون آب و برق محروم بودند.

وی بنا و ساخت مساجد و مدارس دینی را از دستاوردهای انقلاب اسلامی دانست و اضافه کرد: در جزیره شیف الآن به برکت انقلاب نماز جماعت در پنج وقت به جماعت اقامه می‌شود و آیین‌ها و مناسبت‌های دینی و مذهبی با حضور باشکوه مردم برگزار می‌شود.

امام‌جمعه اهل سنت شیف به دیگر دستاوردهای نظام اشاره کرد و گفت: خدمت به محرومین و مستضعفین و حمایت از مظلومین مثل فلسطین، مبارزه و دشمنی با استکبار که در رأس آن‌ها آمریکا است در پرتو انقلاب حاصل شده است.

وی به حضور حداکثری مردم در راهپیمایی روز ۲۲ بهمن تأکید کرد و گفت: در حمایت از اهداف انقلاب و به شکرانه پیروزی انقلاب اسلامی روز ۲۲ بهمن پیر و جوان شیعه و سنی همه شرکت خواهند کرد و بار دیگر تجدید عهد و میثاق با آرمان‌های بلند انقلاب و مقام معظم رهبری جشن چهلمین سالگرد انقلاب هرچه باشکوه‌تر همه آحاد ملت برگزار خواهند کرد.

حسینی در پایان گفت: ان‌شاءالله با حضور چشمگیر مردم در راهپیمایی، دشمنان را مأیوس و مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه‌ای را سربلند و سرافراز خواهیم کرد.

بازدیدها: 50

درباره نویسنده

ارسال دیدگاه

تلفن : 077-33560757-8
پست الکترونیک : boushehr@dmsonnat.ir
آدرس : بلوار آیت ا...طالقانی(خ صلح آباد) ، خ خبرنگار، خ خرد شرقی ،دفترنماینده ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

کل بازدیدکنندگان
253930
بازدید امروز
62
افراد آنلاین
0
طراحی و اجرا پویاپردازان جنوب