حضور مردم در راهپیمایی ۲۲بهمن نمایش اقتدار و سرافرازی و سربلندی است

حضور مردم در راهپیمایی ۲۲بهمن نمایش اقتدار و سرافرازی و سربلندی است

image_pdfimage_print

شیخ اسماعیل بازدار: با حضور پرشور و حداکثری در راهپیمایی ۲۲ بهمن نگاه دشمنان را از ضربه زدن به ملت ایران اسلامی مأیوس نموده و نقشه و دسیسه‌های آنان را نقش بر آب خواهیم کرد.

شیخ اسماعیل بازدار امام‌جمعه اهل سنت بوشهر و عضو شورای روحانیت استان بوشهر در گفتگو باخبرنگار دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر ضمن تبریک چهل و یکمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی گفت: سنت خداوند همیشه پابرجاست و در طول تاریخ تکرار می‌شود که هرگاه ظلم و ستم روا داشته شود خداوند متعال قوم ظالم را از بین می‌برد و قوم دیگری را جایگزین می‌کند.

وی با بیان اینکه ملت شریف ایران علیه بی‌عدالتی و ظلم و ستم حکومت شاهنشاهی قیام نموده و با تغییر وضعیت موجود، پیروزی را برای خود رقم زدند، افزود: ملت ایران با قیام خود عزت و سرافرازی و تن درندادن به ذلت را در تاریخ ثبت کردند.

بازدار گفت: دو مسئله مهم برای عبادت و بندگی خدا بسیار مهم است و با فراهم شدن آن زمینه‌های عبودیت الله عزوجل فراهم می‌شود و نبودن آن دو در عبادت الله عزوجل خلل ایجاد می‌شود، یکی رفاه اقتصادی و آسایش معیشتی و دیگری امنیت اجتماعی است.

وی تصریح کرد: امروزه دشمنان برای این‌که عبادت خداوند را کم‌رنگ و پایه‌های آن را متزلزل کنند با برنامه‌ریزی و هزینه‌های هنگفتی وارد مبارزه شده‌اند تا هم با تحریم‌های متعدد، رفاه معیشتی و اقتصادی ملت ایران را مورد هدف قرار دهند و هم با ایجاد تشکیک و تحریک و تشویش اذهان و شعله‌ور نمودن آتش فتنه‌های قومی و مذهبی، امنیت اجتماعی آنان را مورد هدف قرار بدهند.

وی تأکید کرد: دشمنان با این برنامه‌ریزی‌ها به دنبال این هستند تا فضایی ایجاد کنند که به نحو احسن “‌الله” ‌عزوجل مورد ستایش قرار نگیرد و عبادت‌های آنان را تضعیف یا از بین ببرند.

شیخ اسماعیل بازدار با تأکید بر حضور حداکثری در راهپیمایی روز ۲۲ بهمن گفت: ان شاءالله با حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن چهل و یکمین فجر و بهار پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران، بتوانیم عزت و سربلندی و سرافرازی خود را به نمایش بگذاریم و با امیدواری به آینده و پیشرفت‌ها و ترقی‌های هرچه بیشتر، نگاه دشمنان را از ضربه زدن به ملت ایران اسلامی مأیوس نموده و نقشه و دسیسه‌های آنان را نقش بر آب نماییم.

بازدیدها: 56

درباره نویسنده

ارسال دیدگاه

تلفن : 077-33560757-8
پست الکترونیک : boushehr@dmsonnat.ir
آدرس : بلوار آیت ا...طالقانی(خ صلح آباد) ، خ خبرنگار، خ خرد شرقی ،دفترنماینده ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

کل بازدیدکنندگان
253926
بازدید امروز
58
افراد آنلاین
0
طراحی و اجرا پویاپردازان جنوب