هدف از معامله ننگین و ظالمانه قرن نابودی فلسطین است

هدف از معامله ننگین و ظالمانه قرن نابودی فلسطین است

image_pdfimage_print

سید حسن حسینی: هدف از طرح ظالمانه معامله قرن نابودی فلسطین و تسلط بر مقدسات اسلامی ظلم بیشتر به مردم مظلوم فلسطین است.
سید حسن حسینی: معامله ننگین و ظالمانه قرن با همدستی حکام خودفروخته عربی و انتقال پایتخت رژیم اشغالگر اسرائیل به قدس از سوی ما و مسلمانان تمام جهان به‌شدت محکوم است.
سید حسن حسینی امام‌جمعه اهل سنت شیف در گفتگو با خبرنگار دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر ضمن تبریک چهل‌ویکمین سال پیروزی انقلاب اسلامی و دهه فجر گفت: دهه فجر از مهم‌ترین روزهای تاریخ جمهوری اسلامی ایران است پیروزی انقلاب پیروزی خون بر شمشیر را ثابت می‌کند.
وی با بیان اینکه پیروزی با عظمت انقلاب اسلامی نعمتی برای محرومان و مستضعفان ایران و جهان است، اضافه کرد: در دوران طاغوت شهرها و روستاهای کشورمان در محرومیت و فقر مطلق به سر می‌بردند بزرگ‌ترها به‌خوبی به یاد دارند که ظلم و ستم حکومت منحوس پهلوی و محرومیت و مشکلات مردم را به ستوه آورده بود. حتی جزیره شیف از کمترین امکانات رفاهی همچون آب و برق محروم بود.
سید حسن حسینی در ادامه گفتگو ضمن محکومیت طرح ظالمانه معامله قرن گفت: معامله ننگین و ظالمانه قرن با همدستی کشورهای خودفروخته عربی و انتقال پایتخت رژیم اشغالگر اسرائیل به قدس از سوی ما و مسلمانان تمام جهان به‌شدت محکوم است.
وی افزود: طرفداری آمریکا از رژیم اشغالگر صهیونیستی در این طرح کاملاً روشن و واضح است و هدف از این طرح نابودی فلسطین و تسلط بر مقدسات اسلامی و ظلم بیشتر به مردم مظلوم فلسطین است.

بازدیدها: 33

درباره نویسنده

ارسال دیدگاه

تلفن : 077-33560757-8
پست الکترونیک : boushehr@dmsonnat.ir
آدرس : بلوار آیت ا...طالقانی(خ صلح آباد) ، خ خبرنگار، خ خرد شرقی ،دفترنماینده ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

کل بازدیدکنندگان
253930
بازدید امروز
62
افراد آنلاین
0
طراحی و اجرا پویاپردازان جنوب