معامله ننگین قرن ظلم به ملت مظلوم فلسطین است

معامله ننگین قرن ظلم به ملت مظلوم فلسطین است

image_pdfimage_print

شیخ معرفت عظیمی: تنها مقاومت و مبارزه با یهود است که می‌تواند تضمین‌کننده حقوق ملت مظلوم فلسطین و تضمین‌کننده امنیت کشورهای منطقه باشد.
شیخ ابراهیم معرفت عظیمی امام‌جمعه اهل سنت روستای زبّار در گفتگو با خبرنگار دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر گفت: مسجدالاقصی بقعه مباركه اسلام و مهبط انبیا و اولیای الهی است همه ما مسلمانان در برابر این مکان شریف و مردم مظلوم فلسطین  مسئولیم و بر ما واجب است اسرائيل غاصب و صهيونيست را از این سرزمین فلسطین بیرون کنيم.
امام‌جمعه اهل سنت زبار مسجدالاقصی را محل معراج و عروج پیامبر بیان کرد و گفت: رسول گرامی اسلام در آنجا نماز  بجا آوردند و امام پیامبران شدند قدس شریف مرقد بسیاری از پیامبران الهی است.
وی در ادامه گفتگو معامله ننگین قرن را ظلم به ملت مظلوم فلسطین دانست و گفت:  معامله قرن که بر پایه ظلم و تجاوز بر ملت فلسطین بنا شده است، نه تنها امنیت و ثبات را برای صهیونیست‌ها به ارمغان نخواهد آورد، بلکه ناامنی را بیش از گذشته در فلسطین اشغالی ایجاد خواهد کرد.
وی تصریح کرد: تنها مقاومت و مبارزه با یهود است که می‌تواند تضمین‌کننده حقوق ملت مظلوم فلسطین و ضامن امنیت کشورهای منطقه باشد.

بازدیدها: 154

درباره نویسنده

ارسال دیدگاه

تلفن : 077-33560757-8
پست الکترونیک : boushehr@dmsonnat.ir
آدرس : بلوار آیت ا...طالقانی(خ صلح آباد) ، خ خبرنگار، خ خرد شرقی ،دفترنماینده ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

کل بازدیدکنندگان
266163
بازدید امروز
51
افراد آنلاین
0
طراحی و اجرا پویاپردازان جنوب