معامله قرن از سوی همه مسلمانان جهان محکوم است

معامله قرن از سوی همه مسلمانان جهان محکوم است

image_pdfimage_print

شیخ حسن جاسمی: معامله ننگین و ظالمانه قرن مورد اعتراض و محکومیت تمام مسلمانان دنیا به‌ویژه مردم مظلوم و مورد ستم فلسطین است.
شیخ حسن جاسمی امام‌جمعه موقت اهل‌سنت چاه مبارک با اشاره به ‌جایگاه بیت‌المقدس در میان مسلمانان با اشاره به آیه(سبحن‌الذی اسری بعبده لیلا من المسجد الحرام الی المسجد الاقصی) سفر شبانه حضرت محمد (ص) از مسجد الحرام تا مسجدالاقصی بیت‌المقدس را دلیل اهمیت این امکان شریف در دین اسلام ایشان بیان کرد.
شیخ جاسمی با اشاره به اشغال سرزمین‌های فلسطین توسط رژیم صهیونیستی، گفت: توطئه معامله قرن توسط رئیس‌جمهور آمریکا ظاهراً برای ایجاد صلح بین اسرائیل و فلسطین رونمایی شده است اما در حقیقت این طرح موسوم به معامله قرن برای تأمین امنیت اسرائیل غاصب مطرح شده و در حق  مردم فلسطین ظلم و ستم شده است.
امام‌جمعه موقت چاه مبارک ضمن محکوم کردن این اقدام ظالمانه تصریح کرد: معامله ننگین و ظالمانه قرن مورد اعتراض و محکومیت تمام مسلمانان دنیا به‌ویژه مردم مظلوم و مورد ستم فلسطین است.
شیخ حسن جاسمی در ادامه گفتگو ضمن تبریک دهه فجر و سالروز و پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی گفت: یکی از اهداف انقلاب  دفاع از حقوق مستضعفین دنیا به‌ویژه دفاع از حقوق مردم فلسطین و حمایت از مقاومت و ایستادگی در برابر رژیم صهیونیستی و اشغالگر اسرائیل است.

بازدیدها: 62

درباره نویسنده

ارسال دیدگاه

تلفن : 077-33560757-8
پست الکترونیک : boushehr@dmsonnat.ir
آدرس : بلوار آیت ا...طالقانی(خ صلح آباد) ، خ خبرنگار، خ خرد شرقی ،دفترنماینده ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

کل بازدیدکنندگان
253930
بازدید امروز
62
افراد آنلاین
0
طراحی و اجرا پویاپردازان جنوب