اسرائیل و آمریکا هرگز دلسوز مردم مظلوم فلسطین نخواهند بود

اسرائیل و آمریکا هرگز دلسوز مردم مظلوم فلسطین نخواهند بود

image_pdfimage_print

شیخ ابراهیم صمدی‌: با طرح فریب‌کارانه معامله قرن می‌خواهند گروه حماس را خلع سلاح کنند تا بتوانند به‌راحتی دیگر نقاط سرزمین مقدس فلسطین را اشغال کنند.
شیخ ابراهیم صمدی امام‌جمعه اهل سنت سهمو شمالی در گفتگو با خبرنگار دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر گفت: سکوت حکام عربی و اسلامی، یهود و نصاری را گستاخ‌تر و با جرئت تر کرده تا سرزمین مسلمانان فلسطین را بیش از این اشغال کنند و نتیجه آن رونمایی از معامله قرن توسط رئیس‌جمهور آمریکا دونالد ترامپ است.
وی با بیان اینکه ترامپ و نتانیاهو هیچ‌وقت دلشان به حال مسلمان‌ها و مردم مظلوم فلسطین نمی‌سوزد و نخواهد سوخت، گفت: آنها دنبال منافع شخصی خودشان و به دنبال نابودی اسلام و مسلمین و مسجدالاقصی هستند وگرنه اگر به‌دنبال دولت مستقل دولت فلسطینی هستند چرا فلسطین باید فاقد ارتش و تسلیحات نظامی باشد.
شیخ صمدی در ادامه ضمن محکوم کردن معامله قرن اذعان کرد: آنها می‌خواهند گروه حماس را خلع سلاح کنند تا بتوانند به‌راحتی دیگر نقاط فلسطین را اشغال کنند؛ لذا بنده این طرح موسوم به معامله قرن را به‌شدت محکوم می‌نمایم.
وی خطاب به مسلمانان گفت: باید هوشیار باشیم و فریب نقشه‌ها و نیرنگ‌های پلید دشمنان را نخوریم و اگر به آن راضی شدیم و از مسجدالاقصی دفاع نکنیم امت‌های آینده ما را لعن و نفرین خواهد کرد.

بازدیدها: 48

درباره نویسنده

ارسال دیدگاه

تلفن : 077-33560757-8
پست الکترونیک : boushehr@dmsonnat.ir
آدرس : بلوار آیت ا...طالقانی(خ صلح آباد) ، خ خبرنگار، خ خرد شرقی ،دفترنماینده ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

کل بازدیدکنندگان
253926
بازدید امروز
58
افراد آنلاین
0
طراحی و اجرا پویاپردازان جنوب