هدف از معامله قرن نابودی و از بین بردن فلسطین است

هدف از معامله قرن نابودی و از بین بردن فلسطین است

image_pdfimage_print

شیخ یوسف ابراهیمی: ملت‌های آزادی‌خواه جهان و تمام مسلمانان نگذارند که این رژیم غاصب که هدفی جز نابودی اسلام ندارد به اهداف شوم خود برسد.
شیخ یوسف ابراهیمی امام‌جمعه روستای سهمو جنوبی در گفتگو با خبرنگار دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر با اشاره به طرح ظالمانه معامله قرن گفت: ترامپ با همدستی بعضی از کشورهای عربی و اسلامی منطقه و اروپایی در اقدام ظالمانه موسوم به معامله ننگین که مایه ننگی بر جبین دشمن بشریت است به دنبال از بین بردن فلسطین و حمایت از رژیم کودک کش اسرائیل است.
وی تنها راه نجات فلسطین را مقاومت دانسته و از تمام دولتمردان کشورهای عربی و اسلامی درخواست کرد که از خواب غفلت بیدار شده و اختلافات را کنار گذاشته و جلوی تجاوزات رژیم اشغالگر قدس بایستند.
شیخ یوسف ابراهیمی تأکید کرد: ملت‌های آزادی‌خواه جهان و تمام مسلمانان نگذارند که این رژیم غاصب که هدفی جز نابودی اسلام ندارد به اهداف شوم خود برسد تنها راه نجات فلسطین اشغالی مقابله و ایستادگی در برابر دشمنان اسلام است.
وی اذعان کرد: مسلمانان نباید بگذارند این میراث بزرگ دینی وامانت پیامبران به اشخاص ناصالح که دشمن بشریت هستند واگذار شود.

بازدیدها: 96

درباره نویسنده

ارسال دیدگاه

تلفن : 077-33560757-8
پست الکترونیک : boushehr@dmsonnat.ir
آدرس : بلوار آیت ا...طالقانی(خ صلح آباد) ، خ خبرنگار، خ خرد شرقی ،دفترنماینده ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

کل بازدیدکنندگان
266164
بازدید امروز
52
افراد آنلاین
0
طراحی و اجرا پویاپردازان جنوب