فلسطین و قدس متعلق به اسلام و کشورهای اسلامی است

فلسطین و قدس متعلق به اسلام و کشورهای اسلامی است

image_pdfimage_print

شیخ ابراهیم محمدی: دولت‌های اسلامی با سکوتشان به ترامپ ‌جرئت داده‌اند که قدس شریف را پایتخت اسرائیل اعلام کند.
شیخ ابراهیم محمدی امام‌جمعه اهل سنت عسلویه در گفتگو با خبرنگار دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر ضمن تبریک فرارسیدن سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت: دهه مبارک فجر، تبلور رشادتها و جان‌فشانی‌های ملتی است که با تمام وجود فریاد استقلال و آزادی را بر زبان جاری کردند.
وی ضمن دعوت مردم به حضور پرشور در راهپیمایی روز ۲۲ بهمن گفت: در روز ۲۲ بهمن به شکرانه نعمت بزرگ انقلاب و جمهوری اسلامی، مردم شهرستان عسلویه همراه با سایر اقشار مردم قدرشناس ایران، ضمن حضوری پرشکوه در این جشن بزرگ ملی، دشمنان و بدخواهان نظام اسلامی را برای همیشه ناامید خواهند کرد.
محمدی با اشاره به جایگاه والای مسجدالاقصی و قدس شریف در قلوب مسلمانان، اظهار کرد: شکی نیست که مکانت و جایگاه مسجدالاقصی در قلوب ما مسلمان ویژه و خاص است، قداست مسجدالاقصی در اعتقادات اسلامی در این است که این مسجد قبله اول مسلمانان بوده است.
وی تأکید کرد: فلسطین متعلق به اسلام و کشورهای اسلامی است، مسلمانان با اتحاد و همبستگی باید از فلسطین دفاع کنند. متأسفانه بعضی از دولت‌های اسلامی با سکوتشان به ترامپ ‌جرئت داده‌اند که قدس شریف را پایتخت اسرائیل اعلام کند و طرحی را که موسوم به طرح معامله قرن بلکه معامله ننگین قرن را با گستاخی تمام رونمایی کند.
امام‌جمعه اهل سنت عسلویه توطئه جدید و ظالمانه قرن را قیا محکوم کرد و گفت: ما این معامله ننگین و شوم‌ را به‌شدت محکوم می‌کنیم‌، متأسفانه بعضی از کشورهای عربی و اسلامی سکوت اختیار کردند تنها دو ‌سه کشور و جمهوری اسلامی است که به‌شدت این طرح را رد و محکوم کرد.
شیخ محمدی همدستی بعضی از حکام اسلامی با این توطئه را خیانت به قدس و اسلام دانست و گفت: ما یقین داریم که این معامله به فرموده مقام معظم رهبری حفظه‌الله‌تعالی تحقق نخواهد یافت و به کوری چشم دشمنان این توطئه خنثی خواهد شد و وعده الهی محقق و بیت‌المقدس به آغوش اسلام و مسلمانان برمی‌گردد.ش

بازدیدها: 44

درباره نویسنده

ارسال دیدگاه

تلفن : 077-33560757-8
پست الکترونیک : boushehr@dmsonnat.ir
آدرس : بلوار آیت ا...طالقانی(خ صلح آباد) ، خ خبرنگار، خ خرد شرقی ،دفترنماینده ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

کل بازدیدکنندگان
253929
بازدید امروز
61
افراد آنلاین
0
طراحی و اجرا پویاپردازان جنوب