شیخ خلیل افرا: کمک به سیل‌زدگان سیستان و بلوچستان باید شتاب بگیرد

شیخ خلیل افرا: کمک به سیل‌زدگان سیستان و بلوچستان باید شتاب بگیرد

image_pdfimage_print

شیخ خلیل افرا: مساجد جامع اهل سنت، در اقدامی جهادی و انقلابی با تشکیل پایگاه‌های جمع‌آوری کمک‌های مردمی و در اقدام عملی کمک‌های نقدی و غیرنقدی و اقلام موردنیاز را جمع کرده و به مناطق محروم ارسال می‌کنند.
شیخ خلیل افرا عضو شورای برنامه‌ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت در گفتگو با خبرنگار دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر با توجه سیل بی‌سابقه خسارت‌بار سیستان و بلوچستان گفت: وقوع سیل در استان سیستان و بلوچستان و طغیان رودخانه‌ها و زیرآب رفتن بسیاری از مناطق استان، هم‌وطنانمان را به‌ناچار به خروج از منازل مسکونی مجبور کرده است.
امام‌جمعه موقت اهل سنت کنگان متذکر شد: به‌منظور تأمین نیازهای اولیه و خوردوپوشاک آسیب‌دیدگان و سیل‌زدگان، مساجد جامع اهل سنت، در اقدامی جهادی و انقلابی با تشکیل پایگاه‌های جمع‌آوری کمک‌های مردمی و در اقدام عملی کمک‌های نقدی و غیرنقدی و اقلام موردنیاز را جمع کرده و به مناطق محروم ارسال می‌کنند.
رئیس هیئت افتاء اهل سنت استان بوشهر متذکر شد: ائمه جمعه و جماعت اهل سنت هم در خطبه‌ها و سخنرانی‌ها مردم و نمازگزاران را به کمک به سیل‌زدگان دعوت می‌کنند و ان‌شاءالله عموم مردم کمک‌های نقدی و غیر نقدی خود را برای یاری‌رسانی به سیل‌زدگان با مساجد و پایگاه‌های امدادرسانی همکاری خواهند کرد.

بازدیدها: 247

درباره نویسنده

ارسال دیدگاه

تلفن : 077-33560757-8
پست الکترونیک : boushehr@dmsonnat.ir
آدرس : بلوار آیت ا...طالقانی(خ صلح آباد) ، خ خبرنگار، خ خرد شرقی ،دفترنماینده ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

کل بازدیدکنندگان
273151
بازدید امروز
66
افراد آنلاین
0
طراحی و اجرا پویاپردازان جنوب