۴۰ محفل ترتیل‌خوانی قرآن کریم در استان بوشهر برپا شد

۴۰ محفل ترتیل‌خوانی قرآن کریم در استان بوشهر برپا شد

image_pdfimage_print

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان بوشهر با اشاره به فعالیت ۳۵۰ موسسه قرآنی در استان گفت: در ایام ماه مبارک رمضان ۴۰ برنامه ترتیل‌خوانی در نقاط مختلف استان بوشهر راه‌اندازی شده است.
حجت‌الاسلام عبدالرضا سروستانی در نشست با اعضای ستاد ترتیل‌خوانی نوای ملکوت با بیان اینکه ماه رمضان فضای استان بوشهررا معنوی کرده است اظهار داشت: در ایام ماه مبارک رمضان فضایی روحانی در استان بوشهر حاکم شده و در این راستا محافل قرآنی در مناطق گوناگون برپا شده است.
وی با بیان اینکه ۳۵۰ موسسه قرآنی در مناطق شهری استان بوشهر فعالیت می‌کنند گفت: در این موسسه‌ها دوره‌های تخصصی برپا می‌شود که حضور نوجوانان در این کلاس‌ها جایگاه این موسسات را ارتقاء داده است.
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان بوشهر از برپایی مراسم ترتیل‌خوانی در نقاط مختلف استان بوشهر خبر داد و بیان کرد: همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان محافل قرآنی در مکان‌های گوناگون برپا شده که در این راستا ۴۰ برنامه ترتیل‌خوانی در نقاط مختلف استان بوشهر راه‌اندازی شده است.
حجت‌الاسلام سروستانی برپایی مقابله قرآنی را از دیگر برنامه‌ها دانست و افزود: در مراسم ترتیل خوانی نوای ملکوت بوشهر ضمن برپایی مسابقات فرهنگی، مفاهیم قرآنی برای گروه‌های مختلف ارائه می‌شود.
وی، ترویج فرهنگ قرآنی و سبک زندگی اسلامی را از ویژگی‌های آیین ترتیل‌خوانی قرآن کریم دانست و خاطر نشان کرد: براساس برنامه‌ریزی انجام شده امسال دوره‌های تخصصی قرآن کریم در مراکز و موسسات قرآنی توسعه و گسترش می‌یابد.

بازدیدها: 57

درباره نویسنده

ارسال دیدگاه

تلفن : 077-33560757-8
پست الکترونیک : boushehr@dmsonnat.ir
آدرس : بلوار آیت ا...طالقانی(خ صلح آباد) ، خ خبرنگار، خ خرد شرقی ،دفترنماینده ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

کل بازدیدکنندگان
180905
بازدید امروز
12
افراد آنلاین
0
طراحی و اجرا پویاپردازان جنوب