۲۲ بهمن روز تجدید میثاق با آرمان‌های انقلاب و رهبری است

۲۲ بهمن روز تجدید میثاق با آرمان‌های انقلاب و رهبری است

image_pdfimage_print

سید حسن حسینی: در حمایت از اهداف انقلاب و به شکرانه پیروزی انقلاب اسلامی روز ۲۲ بهمن پیر و جوان، شیعه و سنی همه شرکت خواهند کرد.
سید حسن حسینی امام‌جمعه اهل سنت جزیره شیف در خطبه‌های نماز جمعه این هفته گفت: عدد چهل و چهلمین سال پیروزی انقلاب یعنی انقلاب اسلامی به مرز کمال و پختگی رسیده است.
وی در ادامه سخنان ضمن گرامیداشت و تبریک چهل سال استقامت، اقتدار و اتحاد و استقلال و آزادی را به ملت ایران، اظهار کرد: دستاوردها و برکات مادی و معنوی انقلاب با زمان قبل از انقلاب به‌هیچ‌عنوان قابل مقایسه نیست.
خطیب جمعه افزود: انقلاب اسلامی دستاوردهای بزرگی در بُعد اجتماعی، سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و دینی داشته که همه این‌ها در سایه رهبری امام خمینی رحمة الله علیه به وقوع پیوسته است.
وی تصریح کرد: مردم جزیره شیف فراموش نکرده‌اند که در زمان رژیم منحوس پهلوی چه سختی‌ها و نارسایی‌هایی را متحمل می‌شدند. جزیره از ابتدایی‌ترین امکانات مثل آب و برق محروم بود.
سید حسن حسینی خاطرنشان کرد: در حال حاضر همه مردم جزیره شیف خانه دارند و از امکانات برق و آب برخوردارند.
وی تأسیس مساجد و مدارس دینی را از دستاوردهای انقلاب اسلامی دانست و اضافه کرد: در جزیره شیف الآن به برکت انقلاب نماز جماعت در پنج وقت به جماعت اقامه می‌شود و آیین‌ها و مناسبت‌های دینی و مذهبی با حضور باشکوه مردم برگزار می‌شود.
امام‌جمعه اهل سنت شیف به دیگر دستاوردهای نظام اشاره کرد و گفت: خدمت به محرومین و مستضعفین و حمایت از مظلومین مثل فلسطین، مبارزه و دشمنی با استکبار که در رأس آن‌ها آمریکا است در پرتو انقلاب حاصل شده است.
وی به حضور حداکثری مردم در راهپیمایی روز ۲۲ بهمن تأکید کرد و گفت: در حمایت از اهداف انقلاب و به شکرانه پیروزی انقلاب اسلامی روز ۲۲ بهمن پیر و جوان شیعه و سنی همه شرکت خواهند کرد و بار دیگر تجدید عهد و میثاق با آرمان‌های بلند انقلاب و مقام معظم رهبری جشن چهلمین سالگرد انقلاب هرچه باشکوه‌تر همه آحاد ملت برگزار خواهند کرد.
حسینی در پایان گفت: ان‌شاءالله با حضور چشمگیر مردم در راهپیمایی، دشمنان را مأیوس و مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه‌ای را سربلند و سرافراز خواهیم کرد.

بازدیدها: 103

درباره نویسنده

ارسال دیدگاه

تلفن : 077-33560757-8
پست الکترونیک : boushehr@dmsonnat.ir
آدرس : بلوار آیت ا...طالقانی(خ صلح آباد) ، خ خبرنگار، خ خرد شرقی ،دفترنماینده ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

کل بازدیدکنندگان
180890
بازدید امروز
135
افراد آنلاین
0
طراحی و اجرا پویاپردازان جنوب