پیاده روی بزرگ «میثاق با ولایت» در شهر چغادک برگزار می شود

پیاده روی بزرگ «میثاق با ولایت» در شهر چغادک برگزار می شود

image_pdfimage_print

هم‌زمان با سالروز شهادت امام رضا (ع) پیاده‌روی بزرگ «میثاق با ولایت» در شهر چغادک برگزار می‌شود.
حجت‌الاسلام رضا خدری امروز در جلسه ستاد برگزاری مراسمات مذهبی شهر چغادک از برگزاری پیاده‌روی بزرگ «میثاق با ولایت» در شهر چغادک خبر داد و گفت: این پیاده‌روی هم‌زمان با سالروز شهادت امام رضا (ع) و به جهت تکریم مقام این حضرت برگزار می‌شود و بسیاری از مردم شهر در این پیاده‌روی حضور به هم می‌رسانند.
امام‌جمعه چغادک با اشاره به جزئیات برگزاری این پیاده‌روی اظهار کرد: پیاده‌روی میثاق با ولایت صبح روز پنجشنبه جاری و هم‌زمان با سالروز شهادت امام رضا (ع) از یادمان شهدای گمنام شهر چغادک آغاز و تا گلزار شهدای این شهدا ادامه خواهد شد.
وی بابیان اینکه باید همیشه به دنبال گسترش چنین برنامه‌هایی باشیم تصریح کرد: این پیاده‌روی سبب  مهر و محبت بیشتر مردم نسبت اهل‌بیت (ع) می‌شود و صرف یک پیاده‌روی خالی نیست.
حجت‌الاسلام خدری گفت: پیاده‌روی میثاق با ولایت از شهدا آغاز می‌شود و به شهدا ختم می‌گردد که در سال گذشته هم شاهد حضور بسیاری از محبان اهل‌بیت (ع) در شهر چغادک که به شهر عاشورائیان معروف است بوده‌ایم.
وی حضور بسیجیان را درصحنه بسیار مؤثر دانست و اظهار داشت: بسیج در کنار مردم همواره در برگزاری مراسمات بوده است و منشأ خیروبرکت است.
گفتنی است، در این جلسه سایر اعضای ستاد برگزاری مراسمات مذهبی شهر چغادک به ارائه نظرات خود و برنامه‌ریزی جهت برگزاری این پیاده‌روی پرداختند.

بازدیدها: 55

درباره نویسنده

ارسال دیدگاه

تلفن : 077-33560757-8
پست الکترونیک : boushehr@dmsonnat.ir
آدرس : بلوار آیت ا...طالقانی(خ صلح آباد) ، خ خبرنگار، خ خرد شرقی ،دفترنماینده ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

کل بازدیدکنندگان
154577
بازدید امروز
31
افراد آنلاین
0
طراحی و اجرا پویاپردازان جنوب