وحدت و امنیت بزرگ‌ترین دستاورد انقلاب است

وحدت و امنیت بزرگ‌ترین دستاورد انقلاب است

image_pdfimage_print

شیخ یعقوب شمسا: همه مردم و قاطبه جامعه اهل سنت قدرشناس زحمات نظام هستند و در صفوف به‌هم‌پیوسته در راهپیمایی ۲۲ بهمن اقتدار کشور و ملت ایران را به رخ جهانیان خواهند کشید.
شیخ یعقوب شمسا امام‌جمعه موقت اهل سنت سیراف در خطبه‌های نماز جمعه این هفته ضمن گرامی‌داشت چهلمین بهار پیروزی انقلاب اسلامی ایران گفت: اگر به دوران قبل از انقلاب نگاهی بیندانیم و وضعیت کشور را مورد بررسی قرار دهیم می‌بینیم که افراد بیگانه در این کشور دخالت می‌کردند و این برای مردم ما بسیار ناخوشایند بود.
وی با اشاره به اینکه ملت ایران در دوران ستم‌شاهی در ذلت و خواری و مورد ظلم و ستم قرار می‌گرفتند، اضافه کرد: حکومت دوران طاغوت بر پایه ظلم و ستم بنا شده بود و این‌چنین نبود که دولت خدمتی به این ملت ارائه دهد.
خطیب جمعه هدف رژیم گذشته را تاراج سرمایه‌های ملی ایران دانست و گفت: حضرت امام رحمة الله علیه بنیان‌گذار جمهوری اسلامی ایران با قیام خود توانست میان ملت همبستگی و وحدت ایجاد کند و ملت را یکپارچه، یکدست، یک‌صدا کرده و در برابر رژیم شاهنشاهی بایستند و به پیروزی برسند.
شمسا یادآور شد: در روز ۲۲ بهمن سال ۱۳۵۷ انقلاب اسلامی به پیروزی رسید، دشمنان که شکست سنگینی را متحمل شده بودند برای جبران این شکست پس از پیروزی انقلاب اسلامی جنگ هشت ۸ ساله را تحمیل کردند.
وی افزود: از آغاز انقلاب بسیاری از شخصیت‌ها و مسئولین و دانشمندان کشور را به شهادت رساندند و با ایجاد فتنه‌ها و دسیسه‌ها و توطئه‌های گوناگون به دنبال این بودند که شاید بتوانند از این طریق میان ملت ایران تفرقه ایجاد کنند.
وی با بیان اینکه در طول ۴۰ سال کشتی انقلاب با رهبری هوشمندانه رهبر فرزانه به حرکت خود در این مسیر پرتلاطم ادامه داده است، گفت: جمهوری اسلامی ایران از همه لحاظ و در همه زمینه‌ها و همه عرصه‌ها به اوج قدرت و توانمندی رسیده است.
امام‌جمعه موقت اهل سنت سیراف تصریح کرد: ما می‌بینیم و شاهد هستیم که از ابتدای انقلاب تا به امروز خدمات ارزنده‌ای در این کشور صورت گرفته و پیشرفت‌های بسیاری در طول ۴۰ سال انقلاب به دست آورده‌ایم.
خطیب جمعه با بیان اینکه وظیفه ماست که قدردان نعمت‌ها و دستاوردهای انقلاب و نظام جمهوری اسلامی ایران باشیم خاطرنشان کرد: باارزش‌ترین نعمتی که ما امروز در کشور آز آن برخوردایم امنیت و آرامش و آسایش است که در سایه انقلاب و نظام جمهوری اسلامی ایران و وحدت و یکپارچگی ملت شریف نصیب ما شده است.
وی به حضور یکپارچه و حداکثری مردم در روز ۲۲ بهمن اشاره کرد و گفت: عموم مردم و قاطبه جامعه اهل سنت قدرشناس زحمات نظام هستند و در صفوف به‌هم‌پیوسته در راهپیمایی ۲۲ بهمن اقتدار کشور و ملت ایران را به رخ جهانیان خواهند کشید.
شیخ یعقوب شمسا با اشاره به اینکه مسئولین می‌باید خدمتگزار این مردم باشند، تصریح کرد: مسئولین قدر این ملت را بدانند زیرا ملت ما در همه زمینه‌ها و عرصه‌ها حضور چشمگیری داشته و دارند، انقلاب اسلامی به دست این ملت به پیروزی رسید و هر موقع تهدید و خطری از طرف دشمن به کشور و نظام و انقلاب رسید در کنار رهبر و نظام و انقلاب ایستاده‌اند و توطئه‌های دشمنان را پاسخ داده‌اند، لذا وظیفه مسئولین توجه بیشتر به مردم است.
وی تأکید کرد: مردم از لحاظ معیشتی و اشتغال در رنج و دشواری هستند در این شرایط با تلاش مضاعف و تدبیر درست مشکلات بیکاری و معیشتی مردم را حل کنند.

بازدیدها: 74

درباره نویسنده

ارسال دیدگاه

تلفن : 077-33560757-8
پست الکترونیک : boushehr@dmsonnat.ir
آدرس : بلوار آیت ا...طالقانی(خ صلح آباد) ، خ خبرنگار، خ خرد شرقی ،دفترنماینده ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

کل بازدیدکنندگان
180892
بازدید امروز
137
افراد آنلاین
0
طراحی و اجرا پویاپردازان جنوب