هرچقدر از ما بکشید ملت ما بیدارتر و آگاه‌تر خواهند شد

هرچقدر از ما بکشید ملت ما بیدارتر و آگاه‌تر خواهند شد

image_pdfimage_print

شیخ حمزه کردی: افرادی که به نام دفاع از مذاهب یا با شعار دفاع از اقوام، مردم بی‌گناه را به خاک و خون می‌کشند درواقع هدفشان جز تخریب و به شهادت رساندن مردان و زنان و کودکان بی‌گناه چیز دیگری نیست.
شیخ حمزه کردی امام‌جمعه اهل سنت جزیره شمالی گناوه در گفت‌وگوی کوتاه با خبرنگار دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر، ضمن محکوم کردن  حمله تروریستی اهواز، شهادت هم‌وطنانمان را به مقام معظم رهبری و ملت ایران و مردم خوزستان تسلیت گفت.
وی اظهار کرد: افرادی که به نام دفاع از مذاهب یا با شعار دفاع از اقوام، مردم بی‌گناه را به خاک و خون می‌کشند درواقع هدفشان جز تخریب و به شهادت رساندن مردان و زنان و کودکان بی‌گناه چیز دیگری نیست.
وی تصریح کرد: ‌تروریسم نمی‌تواند نماینده عرب و بلوچ و مردم کرد باشد. کسانی که به جان و مال مردم و به زندگی مردم رحم نمی‌کنند تنها می‌توان گفت که این افراد دست‌نشانده‌های کشورها و حاکمان شرور در منطقه و نمایندگی امریکا و انگلیس را دارند.
شیخ حمزه کردی تأکید کرد: این افراد مزدوران استکبارند که با گرفتن امکانات و سلاح دست به کشتار ملت مسلمان و بی‌گناه می‌زنند.
کردی بابیان اینکه این حوادث از چند جهت قابل‌تأمل است خاطرنشان کرد: اول اینکه شهادت درراه خدا مایه افتخار و موجب عزت است و دوم اینکه حاکی از حقانیت درعین‌حال مظلومیت انقلاب و نظام اسلامی و سند تاریخی قربانی ترور شدن مسئولان دولتمردان صادق و خدمتگزار و مردم مظلوم ایران اسلامی است.
امام‌جمعه اهل سنت جزیره شمالی با تصریح بر اینکه هرچقدر از ما بکشید مردم ما بیدارتر و آگاه‌تر خواهند شد متذکر شد: این ترورها باعث می‌شود تا ما بیشتر قدر نیروهای مسلح و قدر امنیت و قدر این آسایشی را که داریم بدانیم. خصوصاً در منطقه‌ای که اکثر کشورها ناامن و آبستن فتنه‌های گوناگون است.
وی امنیت کشور را نعمت بزرگ خداوند دانست و گفت: این جنایت موجب اتحاد اقوام و فرق‌های مذهبی خواهد شد. همه ما برای خوزستان داغداریم و این جنایت را محکوم و شهادت هم‌وطنانمان را به ملت ایران بخصوص به رهبر معظم انقلاب حفظه الله تعالی تسلیت می‌گویم و برای زخمی شدگان از درگاه خداوند طلب سلامتی و عافیت دارم.

بازدیدها: 190

درباره نویسنده

ارسال دیدگاه

تلفن : 077-33560757-8
پست الکترونیک : boushehr@dmsonnat.ir
آدرس : بلوار آیت ا...طالقانی(خ صلح آباد) ، خ خبرنگار، خ خرد شرقی ،دفترنماینده ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

کل بازدیدکنندگان
163806
بازدید امروز
1226
افراد آنلاین
1
طراحی و اجرا پویاپردازان جنوب