نهم دی ماه رستاخیز عظیمی در تقویم ایران اسلامی است

نهم دی ماه رستاخیز عظیمی در تقویم ایران اسلامی است

image_pdfimage_print

هم‌زمان با سراسر کشور، مراسم گرامیداشت نهم دی‌ماه در روانسر برگزار شد.
به گزارش پايگاه اطلاع‌رسانی دبيرخانه شوراي برنامه‌ریزی مدارس علوم ديني اهل سنت به نقل از سراب روانسر، در این مراسم که با حضور جمع کثیری از مردم و مسئولین در مسجد جامع شهرستان روانسر برگزار شد حجت‌الاسلام کاظم لطفیان، دبیر شورای برنامه‌ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت عنوان کرد: نهم دی‌ماه روز بصیرت و روز اعلام آمادگی برای جان‌فشانی از سوی مردم ایران اسلامی است.
وی بابیان اینکه نهم دی‌ماه ارمغان آور پیروزی جنود الهی بر جنود باطل است، افزود: در تقویم ملی ما روزهایی ثبت شده‌اند که تبدیل به کانون نوری برای سایر جوامع شده است، جوامع مستضعف جهان که همواره انقلاب ما حامی و الگوی آن‌ها بوده است.
دبیر شورای نمایندگان ولی‌فقیه در مناطق قومی  افزود: ملت ما هرگاه نیاز باشد پا به میدان می‌گذارند و از آرمان‌های خود دفاع می‌کنند و با بیعتی دوباره پیمان چهل‌ساله را امروز مرور خواهیم کرد.
وی افزود: در عظمت نهم دی‌ماه همان بس که دشمنان ما به زبان خود اقرار کردند طی فعالیت دویست‌روزه‌ی خود که به تعبیر خودشان  بنا بود رویایشان برای از هم گسستن نظام عملی می‌شود  نتوانستند کاری کنند و در روز ۲۹ آذر و ۹ دی شکستی عظیم آن‌ها را فراگرفت و موجب نابودی فتنه‌های همیشگی آن‌ها گردید.
دبیر شورای برنامه‌ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت افزود: همگان می‌دانند و می‌گویند در ایران هرگاه مردم پیرو رهبریشان باشند هیچ  قدرتی را توان نفوذ  در آن‌ها نیست و استراتژی آن‌ها ایجاد فاصله میان مردم و رهبر است که هیچ‌گاه موفق نشدند و نمی‌شوند.

بازدیدها: 128

درباره نویسنده

ارسال دیدگاه

تلفن : 077-33560757-8
پست الکترونیک : boushehr@dmsonnat.ir
آدرس : بلوار آیت ا...طالقانی(خ صلح آباد) ، خ خبرنگار، خ خرد شرقی ،دفترنماینده ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

کل بازدیدکنندگان
187698
بازدید امروز
207
افراد آنلاین
0
طراحی و اجرا پویاپردازان جنوب