نماینده مفتی اهل سنت عراق: نیازمند اعتدالگرایی و دوری از تفرقه و کشتار هستیم

نماینده مفتی اهل سنت عراق: نیازمند اعتدالگرایی و دوری از تفرقه و کشتار هستیم

image_pdfimage_print

شیخ عامر البیّاتی نماینده و سخنگوی دار الافتای اهل سنت عراق در جشنواره “بهار شهادت” خواستار پیروی از اعتدالگرایی در تمامی زمینه های زندگی و دوری از تفرقه و کشتار شد.
شیخ عامر البیّاتی نماینده و سخنگوی دارالافتای اهل سنت عراق در جشنواره “بهار شهادت” خواستار پیروی از اعتدال‌گرایی در تمامی زمینه‌های زندگی و دوری از تفرقه و کشتار شد و بر تمسک بر دین و سیره رسول اکرم (ص) و اهل‌بیت (ع) تأکید کرد.
شیخ البیّاتی گفت: از جوار حرم امام حسین حضرت اباعبدالله الشهید (ع) سرور جوانان بهشت و یکی از ائمه اهل‌بیت (ع) که خداوند در شأن آنان فرمود: « قل لا أسألكم عليه أجراً إلّا المودّةَ في القُربى» به حاضرین در این جشنواره درود می‌فرستم از طرف مفتی اهل سنت عراق و دارالافتا از آستان مقدس حسینی و عباسی تشکر و قدردانی می‌کنم.
وی اشاره کرد: خداوند متعال ما را به وحدت دعوت کرده و فرقه‌گرایی و کشتار را بر ما حرام کرده است و ما به‌عنوان برادر دوستدار دین خداوند بوده و باهم هم دل و هم‌نوا هستیم.
نماینده مفتی اهل سنت در پایان گفت: از خداوند سبحان می‌خواهیم که کربلا را مناره علم  و علما باقی بگذارد و به اذن خداوند در سال آینده شاهد انوار حسینی دیگری باشیم.

بازدیدها: 114

درباره نویسنده

ارسال دیدگاه

تلفن : 077-33560757-8
پست الکترونیک : boushehr@dmsonnat.ir
آدرس : بلوار آیت ا...طالقانی(خ صلح آباد) ، خ خبرنگار، خ خرد شرقی ،دفترنماینده ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

کل بازدیدکنندگان
173024
بازدید امروز
185
افراد آنلاین
0
طراحی و اجرا پویاپردازان جنوب