ملت ما از آرمان‌های انقلاب ذره‌ای عقب نخواهد نشست

ملت ما از آرمان‌های انقلاب ذره‌ای عقب نخواهد نشست

image_pdfimage_print

امام‌جمعه موقت اهل سنت چاه مبارک با بیان دشمنی‌های مکرر استکبار اظهار کرد: ملت ایران در برابر بدخواهان و دشمنان داخلی و خارجی ایستاده‌اند و در مقابل آنان علیرغم تحریم‌های اقتصادی مقاومت کرده‌اند و ذره‌ای از آرمان‌های نظام اسلامی عقب ننشسته‌اند.
نماز جمعه شهر چا ه مبارک به امامت شیخ حسن جاسمی امام‌جمعه موقت اهل سنت این شهر با حضور گرم نمازگزاران برگزار شد. خطیب جمعه با اشاره به اصلاح نفس و خودسازی گفت: جامعه موفق جامعه‌ای است که مردم و مسئولين آن تلاش كنند كه نفس خود را اصلاح و مورد حسابرسی قرار دهند.
وی به راه‌های تحصیل تقوا و تزکیه نفس اشاره كرد و گفت: عامل تزکیه و اصلاح نفس و شناخت عیوب آن در فراگیری علم دین است که با یادگیری علم دین انسان به عیب‌های خود واقف و با بکار گرفتن اندوخته‌های علمی و عمل به آن به خدا نزدیک‌تر می‌شود.
خطیب جمعه به دیگر عوامل تزکیه و تهذیب نفس اشاره کرد و گفت: دوست مخلص انسان در رسیدن مقصود و مطلوب کمک می‌کند و عیوب انسان را بسان آیینه با صداقت و به‌درستی بیان می‌کند.
شیخ جاسمی با بیان اینکه دشمن همواره به دنبال عیب و نقطه‌ضعف انسان است گفت: دشمن همیشه دنبال نقطه‌ضعف و عیب‌های ماست و برای نابودی ما عیب‌ها و نقص‌های موجود را بزرگ‌نمایی می‌کند باید هوشیار باشیم که مرتکب خطا نشویم که دشمنان ما از آن سوءاستفاده کنند.
وی در ادامه سخنان با اشاره به سفر ریاست جمهوری به شهرستان‌های جنوبی استان بوشهر از مردم خواست تا در روز یکشنبه جهت استقبال از ریاست جمهوری در میدان ورزشی کنگان حضور پیدا کنند.
شیخ جاسمی تصریح کرد: ریاست جمهوری دومین مقام عالی‌رتبه سیاسی نظام جمهوری اسلامی ایران است و ما در این بحران اقتصادی با حضور خود از ایشان حمایت کنیم.
امام‌جمعه موقت اهل سنت چاه مبارک با بیان دشمنی‌های مکرر استکبار اظهار کرد: ملت ایران در برابر بدخواهان و دشمنان داخلی و خارجی ایستاده‌اند و در مقابل آنان علیرغم تحریم‌های شدید اقتصادی مقاومت کرده‌اند و ذره‌ای از آرمان‌های نظام اسلامی عقب ننشسته‌اند.
وی تصریح کرد: دشمنان و خودباختگان داخلی از هیچ خدعه و نیرنگ و ترفندی دریغ نکرده‌اند اختلاس‌ها و احتکارها که در داخل کشور توسط افراد سودجو صورت می‌گیرد همراهی با استکبار و آمریکاست.
جاسمی تأکید کرد: دشمنان بدانند که مردم ما هرگز تسلیم دشمنان نخواهند شد و همواره پشتیبان انقلاب و نظام خواهند ماند.

بازدیدها: 39

درباره نویسنده

ارسال دیدگاه

تلفن : 077-33560757-8
پست الکترونیک : boushehr@dmsonnat.ir
آدرس : بلوار آیت ا...طالقانی(خ صلح آباد) ، خ خبرنگار، خ خرد شرقی ،دفترنماینده ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

کل بازدیدکنندگان
154577
بازدید امروز
31
افراد آنلاین
0
طراحی و اجرا پویاپردازان جنوب