مردم عسلویه ۲۰۰ میلیون به سیل زدگان خوزستان کمک کردند

مردم عسلویه ۲۰۰ میلیون به سیل زدگان خوزستان کمک کردند

image_pdfimage_print

سرپرست دفتر آستان قدس رضوی در استان بوشهر گفت: مردم شهرستان عسلویه مبلغ ۲۰۰ میلیون ریال را جهت کمک به مردم سیل زده خوزستان جمع آوری کردند که در اختیار سیل زدگان قرار خواهد گرفت.
حجت‌الاسلام یوسف جمالی از کمک آستان قدس رضوی استان بوشهر به مردم سیل‌زده خبر داد و اظهار داشت: در ادامه کمک‌های مردم استان بوشهر به سیل‌زدگان کشور که توسط رابطین شهرستانی نمایندگان آستان قدس رضوی در استان بوشهر انجام‌شده الحمدلله مردم شهرستان عسلویه مبلغ ۲۰۰ میلیون ریال را جهت کمک به مردم سیل‌زده خوزستان جمع‌آوری کردند که در اختیار سیل‌زدگان قرار خواهد گرفت.
سرپرست دفتر آستان قدس رضوی در استان بوشهر همچنین به فعالیت آستان قدس رضوی در استان بوشهر در مناطق سیل‌زده استان خوزستان اشاره کرد و ابراز داشت: با توجه به خسارت‌های بسیاری که به مناطق سیل‌زده وارد شد آستان قدس رضوی نیز از همان زمان ابتدایی وقوع این اتفاق با اعزام گروه جهادی به مناطق سیل‌زده خوزستان اقدام به یاری‌رسانی سیل‌زدگان کرد.
حجت‌الاسلام جمالی افزود: از دفتر آستان قدس رضوی در بوشهر، جمعی از خادمیاران رضوی به‌منظور امدادرسانی به مردم آسیب‌دیده به مناطق و روستاهای سیل‌زده استان خوزستان اعزام شدند و همچون دیگر نهادها و تشکل‌ها و مراکز به جهت همیاری و کمک‌رسانی به مردم سیل‌زده شتافتند.
سرپرست دفتر آستان قدس رضوی در استان بوشهر با بیان اینکه در این حرکت جهادی حدود ۵۰ نفر از خادمیاران رضوی از استان بوشهر حضور داشتند گفت: انجام امور فرهنگی و برگزاری جلسات و کارگاه‌هایی برای کودکان ازجمله این فعالیت‌ها بوده است.

بازدیدها: 51

درباره نویسنده

ارسال دیدگاه

تلفن : 077-33560757-8
پست الکترونیک : boushehr@dmsonnat.ir
آدرس : بلوار آیت ا...طالقانی(خ صلح آباد) ، خ خبرنگار، خ خرد شرقی ،دفترنماینده ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

کل بازدیدکنندگان
187698
بازدید امروز
207
افراد آنلاین
0
طراحی و اجرا پویاپردازان جنوب