مردم بوشهر ۸ میلیارد تومان به جشن نیکوکاری کمک کردند

مردم بوشهر ۸ میلیارد تومان به جشن نیکوکاری کمک کردند

image_pdfimage_print

مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر گفت: بیش از ۸ میلیارد تومان در قالب کمک‌های نقدی و کالایی خیران بوشهری به جشن نیکوکاری کمک کردند که تا قبل از آغاز سال جدید به نیازمندان پرداخت می‌شود.
احمد لطفی، عصر امروز در نشست بررسی مشارکت مردم در جشن نیکوکاری با اشاره به برگزاری آیین ملی جشن نیکوکاری در آستانه عید نوروز در یک‌هزار نقطه استان  بوشهر اظهار داشت: این جشن، امسال با شعار عیدی برای همه در روزهای ۱۵، ۱۶ و ۱۷ در مدارس، مساجد، مراکز نیکوکاری و مصلاهای سراسر استان برگزار شد.
وی، با قدردانی از مشارکت همه‌جانبه مردم در جشن احسان و نیکوکاری خاطرنشان کرد: ۱۲ هزار فرزند یتیم و غیریتیم یک هدیه نوروزی از حامیان طرح ایتام و مردم نیکوکار دریافت می‌کنند که مبلغ آن را بر اساس ۳۰۰ هزار تومان به ازاء هر نفر است.
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان بوشهر از کمک ۸ میلیارد تومانی خیران بوشهری در جشن نیکوکاری خبر داد و بیان کرد:  تاکنون بر اساس آمار اولیه مردم نوع‌دوست و خیر استان بوشهر در جشن نیکوکاری بیش از ۸ میلیارد تومان به نیازمندان کمک کردند.
وی بابیان اینکه جشن نیکوکاری امسال با همکاری آموزش‌وپرورش، صداوسیما، بسیج و از همه مهم‌تر همکاری و کمک مردم سخاوتمند استان برگزار شد گفت: هدف از این کار کمک به تأمین مایحتاج شب عید دانش آموزان و خانواده‌های نیازمند بوده است.
لطفی بابیان اینکه کمک‌های مردم  سخاوتمند استان بوشهر در جشن نیکوکاری امسال از رشد ۴۵ درصدی نسبت به سال گذشته برخوردار بوده است، خاطرنشان کرد: در جشن نیکوکاری سال قبل ، مردم نیکوکار استان، ۵٫۵ میلیارد تومان به نیازمندان کمک کردند.
مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر تأکید کرد: تمامی کمک‌های مردمی اهداشده در جشن نیکوکاری پیش از آغاز سال جدید با اولویت و بر اساس نیاز خانوارهای محروم و نیازمند در اختیار آنان قرار می‌گیرد.

بازدیدها: 36

درباره نویسنده

ارسال دیدگاه

تلفن : 077-33560757-8
پست الکترونیک : boushehr@dmsonnat.ir
آدرس : بلوار آیت ا...طالقانی(خ صلح آباد) ، خ خبرنگار، خ خرد شرقی ،دفترنماینده ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

کل بازدیدکنندگان
154579
بازدید امروز
33
افراد آنلاین
0
طراحی و اجرا پویاپردازان جنوب