مراسم تجلیل از والدین و همسران شهدا توسط شهرداری خورموج برگزار می شود

مراسم تجلیل از والدین و همسران شهدا توسط شهرداری خورموج برگزار می شود

image_pdfimage_print

شهردار خورموج گفت: مراسم تجلیل از والدین و همسران شهدا توسط شهرداری خورموج برگزار می‌شود.
شیخیانی صبح امروز در نشست با مشاوران خود اظهار داشت: همایش تجلیل از والدین و همسران مکرم شهدای شهرستان دشتی که به تصویب شورای اسلامی رسیده است در اسفندماه برگزار خواهد شد.
شهردار خورموج هدف از این کار زنده نگه‌داشتن نام شهدا دانست و گفت: صبر و شکیبایی خانواده‌های معظم شهدا برای آحاد مختلف مردم یک الگو و درس بزرگ است که در برابر تمامی توطئه‌های دشمنان علیه این کشور ایستادگی کرده و در تداوم خون مطهر شهدا از آرمان‌های نظام اسلامی و رهبری دفاع کنیم.
وی بیان داشت: امنیت و آرامش کشور و اقتدار نظام اسلامی مرهون جان‌فشانی عزیزانی است که دفاع از میهن و اسلام را بر رفاه خود و خانواده ترجیح دادند و تمام توان و هستی خود که همانا جان شیرینشان بود را در طبق اخلاص گذاشتند و برای اسلام تقدیم کردند.
شهردار خورموج در ادامه افزود: در اسفندماه امثال جشنواره نوروزی در راستای طرح‌های اجتماعی و نشاط اجتماعی برای شهروندان شهر خورموج برگزار خواهد شد.
شیخیانی از طراحی سایت آتش‌نشانی دو در خمینی آباد شهر خورموج خبر داد و گفت: به‌زودی طراحی تکمیل خواهد شد و شروع عملیاتی آن آغاز می‌شود و همچنین خرید برای ماشین آتش‌نشانی در حال پیگیری هست که به‌زودی خریداری و تحویل گرفته خواهد شد.
شهردار خورموج از طراحی پروژه جاده سلامت به طول سه کیلومتر در شرق شهر خورموج خبر داد و اظهار داشت: به‌زودی عملیات اجرایی آن آغاز خواهد شد که این مسیر جهت سلامتی و پیاده‌روی شهروندان است.
وی بیان داشت: همچنین نصب تندیس کتاب و تندیس پاکبان ازجمله کارهای فرهنگی و اجتماعی شهرداری در روزهای آینده خواهد بود.

بازدیدها: 42

درباره نویسنده

ارسال دیدگاه

تلفن : 077-33560757-8
پست الکترونیک : boushehr@dmsonnat.ir
آدرس : بلوار آیت ا...طالقانی(خ صلح آباد) ، خ خبرنگار، خ خرد شرقی ،دفترنماینده ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

کل بازدیدکنندگان
163853
بازدید امروز
1273
افراد آنلاین
0
طراحی و اجرا پویاپردازان جنوب