مجمع رهروان امربه معروف در شهرستان‌های استان بوشهر تشکیل شد

مجمع رهروان امربه معروف در شهرستان‌های استان بوشهر تشکیل شد

image_pdfimage_print

مسئول مجمع رهروان امربه‌معروف و نهی از منکر استان بوشهر با اشاره به اینکه این مجمع در همه در شهرستان‌های استان تشکیل شده گفت: اکنون ۱۸ هزار نفر عضو مجمع رهروان امربه‌معروف و نهی از منکر استان بوشهر هستند.
سرهنگ خضر فقیه ظهر امروز در شورای فرهنگ عمومی شهرستان دیر بابیان اینکه این مجمع دارای سه رکن اساسی است اظهار داشت: مردم به مردم، مردم به دولت و دولت به مردم از رکن‌های مجمع رهروان امربه‌معروف و نهی از منکر است.
وی با تأکید بر این نکته که مجمع رهروان امربه‌معروف و نهی از منکر باید یک لشکر مطالبه‌گر تشکیل دهد افزود: اعضای مجمع رهروان امربه‌معروف  و نهی از منکر با تذکرهای لازم  زمینه‌ساز رعایت قانون برای حفظ عزت نظام مقدس جمهوری اسلامی در همه موارد می‌‌شوند.
مسئول مجمع رهروان امربه‌معروف و نهی از منکر استان بوشهر با اشاره به اینکه این مجمع در همه در شهرستان‌های استان تشکیل‌شده گفت: اکنون ۱۸ هزار نفر عضو مجمع رهروان امربه‌معروف و نهی از منکر استان بوشهر هستند که در حوزه تعامل و تفاهم در جامعه فعالیت می‌کنند.
سرهنگ فقیه، توسعه فرهنگ معروف‌ها و جلوگیری از منکرات را از اهداف تشکیل مجمع رهروان امربه‌معروف و نهی از منکر دانست و خاطرنشان کرد: همه مردم و مسئولان موظف هستند بر اساس منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی در توسعه معروف‌ها و جلوگیری از منکرها تلاش کنند.
در این جلسه امام‌جمعه بندر دیر در سخنانی گفت: فرهنگ عمومی دارای دو حوزه سبک زندگی و عوامل وابسته به آن و نظم و انضباط اجتماعی است.
حجت‌الاسلام سید علی حسینی تأکید کرد: تقویت فرهنگ عمومی و پالایش نقاط ضعف باید در اولویت قرار بگیرد.
وی افزود: امر به معرف و نهی از منکر از واجبات بزرگ فریضه الهی است که باید در جامعه ترویج شود.
در این نشست غلام حسینی و مریم دریانورد به‌عنوان مسئولان مجمع رهروان امربه‌معروف و نهی از منکر شهرستان دیر معرفی شد.
در این جلسه  فرمانده نیروی انتظامی شهرستان دیر هم گفت در یک سال گذشته ۱٫۴ تن مواد مخدر درخور برد ستان دیر توسط نیروی انتظامی کشف و ضبط شده است.
سرهنگ فرهاد آراوند با تأکید بر برخورد با متخلفان بیان کرد: در یک سال گذشته ضمن برخورد قاطع  با قاچاقچیان و سوداگران مرگ مقدار زیادی مشروبات الکلی از سودجویان کشف شد.

بازدیدها: 57

درباره نویسنده

ارسال دیدگاه

تلفن : 077-33560757-8
پست الکترونیک : boushehr@dmsonnat.ir
آدرس : بلوار آیت ا...طالقانی(خ صلح آباد) ، خ خبرنگار، خ خرد شرقی ،دفترنماینده ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

کل بازدیدکنندگان
154577
بازدید امروز
31
افراد آنلاین
0
طراحی و اجرا پویاپردازان جنوب