فینال مسابقات فوتسال جام رمضان در جزیره شیف برگزار شد

فینال مسابقات فوتسال جام رمضان در جزیره شیف برگزار شد

image_pdfimage_print

فینال مسابقات فوتسال جام رمضان در سالن شهدای خلیج‌فارس جزیره شیف برگزار گردید.
فینال مسابقات فوتسال جام رمضان در جزیره‌ی شیف با حضور حجةالاسلام‌والمسلمین احمدی رئیس دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر،  در سالن شهدای خلیج‌فارس جزیره شیف برگزار گردید.
در این دیدار تیم امید شیف در یک بازی نزدیک و نفس‌گیر با دو گل دقایق پایانی با حساب ۴ بر ۲ در برابر تیم طوفان به پیروزی رسید و عنوان قهرمانی این دوره از مسابقات را از آن خود کرد.
در پایان این دیدار تیم‌های قهرمان و نایب‌قهرمان از دست ریاست دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت جوایز خود را دریافت کردند.
یادآور می‌شود در پایان مسابقات تیم خلیج‌فارس به‌عنوان تیم اخلاق انتخاب گردید و لوح تقدیر و کاپ اخلاق مسابقات را از آن خود کرد.
ضمنا از بازیکنان برتر مسابقات‌؛ آقای گل، مرد اخلاق، بهترین دروازبان، داوران مسابقات و هیئت برگزاری تجلیل به‌عـمل آمد.
از جمله مهمانان دیگر حاضر در سالن شهدای خلیج فارس جزیره شیف، آقایان نجفی رئیس هیئت فوتبال استان، سعیدی رئیس کمیته فوتسال، شیخ جاسم بن هاجر امام جمعه اهل سنت شیف و دهیار مسابقات را از نزدیک تماشا کردند.
این دوره از مسابقات مثل سالیان گذشته با همت دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر، همکاری دهیاری و شورای اسلامی شیف و با مدیــریت حجةالاسلام مسلم اسماعیل‌نیا و همچنیـــن با مشارکت و استقبال گـــرم جوانان و مردم ورزش دوست جزیره شیف برگزار شد.

بازدیدها: 552

درباره نویسنده

ارسال دیدگاه

تلفن : 077-33560757-8
پست الکترونیک : boushehr@dmsonnat.ir
آدرس : بلوار آیت ا...طالقانی(خ صلح آباد) ، خ خبرنگار، خ خرد شرقی ،دفترنماینده ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

کل بازدیدکنندگان
262426
بازدید امروز
74
افراد آنلاین
0
طراحی و اجرا پویاپردازان جنوب