عزت و سربلندی ایران اسلامی در تبعیت از رهبری است

عزت و سربلندی ایران اسلامی در تبعیت از رهبری است

image_pdfimage_print

سید حسن حسینی: امریکا و کشورهای منطقه بدانند که این آب‌وخاک متعلق به ملتی غیور، قدرتمند و توانمند است. چه فارس چه عرب چه اقوامی دیگر همه باهم متحد بوده و برای عزت و سربلندی ایران اسلامی مطیع امر و گوش‌به‌فرمان ولی امر مسلمین، مقام معظم رهبری “حفظه الله” تعالی هستیم.
سید حسن حسینی امام‌جمعه اهل سنت جزیره شیف در خطبه‌های نماز جمعه این هفته پس از سفارش نمازگزارن به تقوای الهی، در مطلع بیانات مرگ ناگهانی را مورد بحث قرار داد و عنوان کرد: مرگ ناگهانی انسان را خبر نمی‌کند و کوچک و بزرگ و پیر و جوان و مریض و سالم نمی‌شناسد. لذا انسان همیشه باید با یاد خدا بوده و پیوسته در پی اعمال صالح و نیک باشد.
خطیب جمعه در ادامه سخنان با اشاره به گرانی‌های اخیر و تحریم‌های اقتصادی عنوان کرد: مولانا محمد یوسف کاندهلوی به زهد و پارسایی در میان مردم مشهور بود؛ به ایشان رجوع کردند و از گرانی قیمت‌ها و تنگدستی خود نالیدند و گفتند آیا ما اجازه داریم نزد دولتمردان فریاد بزنیم و دست به راهپیمایی و تظاهرات بزنیم؟ مولانا گفت: تظاهرات در این‌گونه موارد شیوه اهل باطل است زیرا که مردم و کالاها مانند دو کفه ترازو هستند. هرگاه قیمت و ارزش انسان پیش خداوند متعال باایمان و عمل صالح بالا برود قیمت اشیاء پائین می‌آید و هرگاه قیمت انسان پیش خداوند به سبب گناهان و معاصی پائین بیاید قیمت کالاها بالا می‌رود و گرانی عام می‌شود. پس بر شماست که ایمان و اعمال صالح را تقویت کنید تا ارزش شما نزد الله بالا رود و قیمت کالاها پائین آید. مردم را از تنگدستی و فقر نترسانید که این کار شیطان است.
خطیب جمعه حمله تروریستی در اهواز را محکوم کرد و گفت: حادثه غم‌انگیز تروریستی توسط ایادی استکبار در جریان رژه نیروی‌های مسلح اهواز منجر به شهادت و مجروح شدن جمعی از سربازان، جوانان و هم‌وطنان بی‌گناه شد. این حادثه غم‌انگیز را به رهبر فرزانه انقلاب و خانواده‌های شهدا و ملت شریف ایران تسلیت می‌گویم و برای مجروحان شفای عاجل مسئلت دارم.
وی اضافه کرد: ان‌شاءالله به‌زودی داعش و اذناب آن‌ها چه در داخل و چه در خارج پاسخ کوبنده‌ای از نیروی مسلح جمهوری اسلامی دریافت خواهند کرد.
وی تصریح کرد: امریکا و کشورهای منطقه بدانند که این آب‌وخاک متعلق به ملتی غیور، قدرتمند و توانمند است. چه فارس چه عرب چه اقوامی دیگر همه باهم متحد بوده و برای عزت و سربلندی ایران اسلامی مطیع امر و گوش‌به‌فرمان ولی امر مسلمین، مقام معظم رهبری حفظه الله تعالی هستیم.

بازدیدها: 62

درباره نویسنده

ارسال دیدگاه

تلفن : 077-33560757-8
پست الکترونیک : boushehr@dmsonnat.ir
آدرس : بلوار آیت ا...طالقانی(خ صلح آباد) ، خ خبرنگار، خ خرد شرقی ،دفترنماینده ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

کل بازدیدکنندگان
146823
بازدید امروز
138
افراد آنلاین
0
طراحی و اجرا پویاپردازان جنوب