شیخ اسماعیل بازدار امام جمعه اهل سنت شهر بوشهر اغتشاشات اخیر را محکوم کرد

شیخ اسماعیل بازدار امام جمعه اهل سنت شهر بوشهر اغتشاشات اخیر را محکوم کرد

image_pdfimage_print

به‌ دنبال ناآرامی‌های اخیر و تخریب اموال عمومی و ایجاد ناامنی توسط اغتشاشگران، امام جمعه اهل سنت شهر بوشهر اقدامات خرابکارانه را با صدور بیانیه محکوم کرد.
متن پیام به شرح زیر می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم
قال الله تبارک تعالی:
وَ إِذا جاءَهُمْ أَمْرٌ مِنَ الْأَمْنِ أَوِ الْخَوْفِ أَذاعُوا بِهِ وَ لَوْ رَدُّوهُ إِلَى الرَّسُولِ وَ إِلى‌ أُولِي الْأَمْرِ مِنْهُمْ لَعَلِمَهُ الَّذِينَ يَسْتَنْبِطُونَهُ مِنْهُمْ وَ لَوْ لا فَضْلُ اللَّهِ عَلَيْكُمْ وَ رَحْمَتُهُ لَاتَّبَعْتُمُ الشَّيْطانَ إِلَّا قَلِيلًا.
اعتراضات مردم در برخی نقاط کشور به بالا رفتن قیمت بنزین از طرف دولت، حق ملت است. آنچه که این اعتراضات را خدشه دار و آن را در مسیر انحراف قرار می دهد، آشوب آشوب گران و دسیسه های دشمنان است.
امروزه دشمنان و بدخواهان از صهیونیسم و استکبار جهانی، تحریم های ظالمانه و ضد بشری و جنگ اقتصادی سختی انقلاب اسلامی ایران را مورد هدف قرار داده است.
متاسفانه ما شاهد برنامه ها و دسیسه های خبیثانه دشمنان در میان معترضان بودیم که بتوانند از آب گل آلود ماهی بگیرند و به اهداف شومشان برسند و اعتراضات مسالمت آمیز مردم را از مسیر بر حق خود منحرف نمایند.
خوشبختانه ملت بزرگ ایران اسلامی، با بصیرت و هوشیاری و پیروی از رهنمودهای مقام معظم رهبری حفظه الله، راه خود را از این آشوبگران جدا نموده و اقدامات اجرامی بدخواهان را به شدت محکوم نمودند.
امید است که الله متعال به مسئولان توفیقات مدیریت صحیح و اخلاص و به ملت شریف عزت و سرافرازی و به شهدای امنیتT علو درجات در بهشت برین عنایت فرماید.

اسماعیل بازدار
امام جمعه اهل سنت بوشهر

بازدیدها: 256

درباره نویسنده

ارسال دیدگاه

تلفن : 077-33560757-8
پست الکترونیک : boushehr@dmsonnat.ir
آدرس : بلوار آیت ا...طالقانی(خ صلح آباد) ، خ خبرنگار، خ خرد شرقی ،دفترنماینده ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

کل بازدیدکنندگان
273046
بازدید امروز
227
افراد آنلاین
0
طراحی و اجرا پویاپردازان جنوب