شهدای گمنام نماد مقاومت و ایثار و از خودگذشتگی هستند

شهدای گمنام نماد مقاومت و ایثار و از خودگذشتگی هستند

image_pdfimage_print

مراسم غبارروبی و گل‌افشانی در مزار شهدای گمنام جزیره شیف برگزار شد.
مراسم معنوی غبارروبی و گل‌افشانی در مزار شهدای گمنام جزیره شیف با حضور تعدادی از مسئولین و ائمه جمعه و جماعت و مردم انقلابی جزیره شیف برگزار شد.
حجت‌الاسلام غریبی در این مراسم شهدای گمنام را نماد مقاومت و ایثار و از خودگذشتگی عنوان کرد و گفت: امنیت و آرامش حاکم در کشور را مرهون و مدیون ایثار و از جان‌گذشتگی شهدا هستیم.
وی افزود: در ایام‌الله دهه فجر حضور در کنار مزار شهدا فرصت مناسبی است تا با آرمان‌های امام راحل و شهدا تجدید میثاق و بیعت دوباره داشته باشیم.
معاونت فرهنگی دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر حضور شهدای گمنام در این جزیره را گویای عنایت و نظر شهدا و بیانگر اخلاص و ارادت مردم این دیار نسبت به شهدا دانست و بیان کرد: ما با شهدا عهد می‌بندیم که پای آرمان‌های شما و امام راحل بایستیم و راهی را که شما حرکت کرده‌اید ما هم در همان راه قدم برداریم.
وی تصریح کرد: اگر شهدای انقلاب و از جان‌گذشتگی آنان نبود اکنون از نعمت استقلال، آزادی و آزادگی و اتحاد و همبستگی بی‌نصیب بودیم.
غریبی تأکید کرد: وقتی به اقصی نقاط این کشور، روستاهای دوردست و شهرهای مختلف نظر می‌کنیم، الحمدلله در همه جای کشور در همه زمینه‌ها رشد و توسعه را شاهد هستیم همه این‌ها را مدیون امام و شهدا هستیم.
وی خطاب به مسئولین گفت: انقلاب امام رحمت‌الله علیه انقلاب محرومان و مستضعفان است؛ مسئولین در هر پست و مقامی و در هرکجای کشور هستند وظیفه دارند به این مردم خدمت کنند.

بازدیدها: 99

درباره نویسنده

ارسال دیدگاه

تلفن : 077-33560757-8
پست الکترونیک : boushehr@dmsonnat.ir
آدرس : بلوار آیت ا...طالقانی(خ صلح آباد) ، خ خبرنگار، خ خرد شرقی ،دفترنماینده ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

کل بازدیدکنندگان
180890
بازدید امروز
135
افراد آنلاین
0
طراحی و اجرا پویاپردازان جنوب