سرزمین فلسطین اسلامی بوده و اسلامی خواهد ماند

سرزمین فلسطین اسلامی بوده و اسلامی خواهد ماند

image_pdfimage_print

شیخ ابراهیم مقدسی امام جمعه اهل سنت چاه مبارک با ابراز نگرانی از تصویب لایحه دولت یهود از حکومتهای اسلامی خواست با این عمل جنایتکارانه صهیونیست ها مبارزه کنند و از عملی شدن آن جلوگیری کنند.

شیخ ابراهیم مقدسی امام جمعه اهل سنت چاه مبارک در گفتگو با خبرنگار دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر، عنوان کرد: تأكيد مي كنيم تا جائيكه هيچگونه برای شک و شبهه مجالی نباشد، مبنی براینکه سرزمین فلسطین، زمینی اسلامی و عربی است و یهود و دولت غاصب صهیونیست هیچگونه حقی در آن ندارند، بلکه ادعای آنان ادعایی پوچ و واهی است و هیچگونه دلیل و سند تاریخی و دینی ندارد.

وی تصریح کرد: این گروهی که بر سرزمین فلسطین حاکم هستند، گروهی تروریست و غاصب هستند و تصویب لایحه ضداسلامی و ضدانسانی و نژادپرستانه در مجلس دولت غاصب صهیونیست، مبنی بر اینکه فلسطین سرزمینی یهودی است، هیچگونه از حقایق و وقایع تاریخی و اسلامی، مبنی بر اسلامی بودن سرزمین فلسطین را تغییر نمی دهد. بحول و قوه الهی و مجاهدت های مجاهدین اهل فلسطین و مسلمانان سراسرجهان و به رغم تمام توطئه های صهیونیستهای متجاوز و امریکای جنایتکار و تمام دشمنان اسلام، سرزمین فلسطین اسلامی بوده و اسلامی خواهدماند.

شیخ ابراهیم مقدسی در ادامه گفتگو ضمن محکوم کردن تصویب لایحه دولت یهود گفت: خداوند متعال در قرآن در آیاتی متعدّدی از این سرزمین یاد کرده و آن را سرزمینی مبارک خوانده است، ازجمله: «سبحان الذی اسری بعبده لیلاً من المسجدالحرام الی المسجد الاقصی الذی بارکنا حوله، لنریه من آیاتنا انه هو السمیع البصیر» پس سرزمین فلسطین، زمینی مبارک و مهد رسالتهای آسمانی بوده است. و ما این عمل جنایتکارانه و ضداسلامی و نژاد پرستانه مجلس دولت غاصب صهیونیست را محکوم کرده و عملی تجاوزکارانه بر حقوق ملت فلسطین و تمام مسلمانان جهان می دانیم.

وی در پایان اظهار کرد: از حکومتهای اسلامی می خواهیم، با این عمل جنایتکارانه صهیونیست ها مبارزه کنند و از عملی شدن آن جلوگیری کنند

بازدیدها: 197

درباره نویسنده

ارسال دیدگاه

تلفن : 077-33560757-8
پست الکترونیک : boushehr@dmsonnat.ir
آدرس : بلوار آیت ا...طالقانی(خ صلح آباد) ، خ خبرنگار، خ خرد شرقی ،دفترنماینده ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

کل بازدیدکنندگان
261321
بازدید امروز
49
افراد آنلاین
0
طراحی و اجرا پویاپردازان جنوب